Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.646,-
Nee
2003
2020-09-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 54LGTT is op kenteken gezet in 2003. De cilinderinhoud bedraagt 2290 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Met een massa van 1.595 kg is deze auto solide gebouwd. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-06-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Milieulabel | D |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1680 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2020-09-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-02 |
| APK vervaldatum | 2021-06-04 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
11 dagenHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 808 |
| Periode | 1998-10-02 - 2008-11-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 25 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 9 | 0 | € 11.909,- | |
| 1997 | 9 | 0 | € 11.909,- | |
| 1998 | 7 | 0 | € 11.989,- | |
| 1998 | 7 | 0 | € 12.064,- | |
| 1998 | 7 | 0 | € 11.989,- | |
| 1998 | 3 | 1 | € 11.784,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 12.432,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 10.409,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 10.409,- | |
| 2000 | 6 | 0 | € 12.054,- | |
| 2000 | 4 | 0 | € 10.248,- | |
| 2000 | 4 | 0 | € 10.248,- | |
| 2001 | 5 | 0 | € 11.041,- | |
| 2001 | 5 | 0 | € 11.041,- | |
| 2001 | 5 | 0 | € 11.906,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 10.354,- | |
| 2002 | 9 | 1 | € 11.810,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 10.354,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.236,- | |
| 2003 | 7 | 0 | € 12.807,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.236,- | |
| 2004 | 4 | 2 | € 12.519,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 47.679,- | € 11.279,- |
| 2005 | 2 | 0 | € 11.225,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 47.679,- | € 11.279,- |
| 2006 | 3 | 0 | € 54.303,- | € 13.831,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 47.244,- | € 11.621,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 47.244,- | € 11.621,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| 28-LV-VR | 2021-03-04 | |||
| 86-LZ-GV | 2023-02-25 | |||
| 11-JG-VF | 2024-07-01 | |||
| 81-GR-ZS | 2025-03-04 | |||
| 46PBDL | 2020-04-25 | |||
| 03-HH-HV | 2020-11-27 | |||
| 50-NX-LZ | 2021-05-11 | |||
| 24-KXF-7 | 2023-07-15 | |||
| 75-GF-JZ | 2023-05-25 | |||
| 30-JX-TR | 2021-01-08 | |||
| 91-GK-PG | 2020-07-02 | |||
| XP-SV-63 | 2024-08-20 | |||
| XVXR45 | 2021-02-27 | |||
| 98-LX-VB | 2025-03-03 |