Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 23-KVJ-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Deze auto is 5 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 1.245 kg ligt deze auto stevig op de weg.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Eerste registratie | 2005-02-09 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2010-12-06 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 2.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 2.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 160.068 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 999 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 03-SZ-LV | 2025-09-09 | |||
| H-082-FS | 2020-05-07 | |||
| 57-SZ-LX | 2023-01-14 | |||
| 78-TB-TB | 2022-03-26 | |||
| 80-TK-KD | 2021-09-25 | |||
| 24-ZP-DN | 2022-05-20 | |||
| 16-TH-ZL | 2025-07-15 | |||
| 39-TS-NG | 2024-01-16 | |||
| 21-TH-JF | 2021-02-28 | |||
| 63-SV-LS | 2020-05-15 | |||
| 09-ZF-GG | 2021-08-14 | |||
| 63-JDT-9 | 2025-02-11 | |||
| 95-TK-LT | 2022-09-02 | |||
| GH-028-B | 2020-09-08 | |||
| 68-SV-XG | 2024-05-30 | |||
| 86-TJ-VR | 2021-11-04 | |||
| 87-TN-RF | 2020-07-30 | |||
| 65XDBD | 2021-03-28 | |||
| 96-RV-PN | 2025-04-02 | |||
| 90-SV-XG | 2021-06-19 | |||
| 45-SV-BR | 2021-12-04 |