Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.661,-
Nee
2001
2024-03-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 23-GR-HS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.280 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 794 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1280 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-13 |
| APK vervaldatum | 2027-03-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra sedan
|
Nu te koop
5 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1483 |
| Periode | 1997-11-07 - 2001-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 815 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1995 | 1 | 0 | € 4.914,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1996 | 13 | 3 | € 4.794,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1997 | 1 | 0 | € 4.970,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 4.516,- | |
| 1997 | 26 | 0 | € 4.400,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 27 | 2 | € 4.724,- | |
| 1998 | 3 | 0 | € 4.392,- | |
| 1998 | 132 | 1 | € 4.352,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 269 | 7 | € 4.563,- | |
| 1999 | 48 | 0 | € 4.933,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2000 | 45 | 0 | € 5.087,- | |
| 2000 | 346 | 1 | € 4.722,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- | |
| 2001 | 66 | 1 | € 4.720,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-DG-GN | 2026-04-03 | |||
| SV-FB-11 | 2026-05-13 | |||
| 37-DN-SF | 2026-03-14 | |||
| 93-FJ-ZL | 2026-03-14 | |||
| 65-DR-SB | 2026-03-06 | |||
| 88-HK-BJ | 2025-04-18 | |||
| ZB-VZ-46 | 2025-09-23 | |||
| TN-NR-73 | 2024-08-16 | |||
| 15-GG-RJ | 2021-01-29 | |||
| 8-TPT-78 | 2023-10-08 | |||
| 86-DX-TF | 2022-05-29 | |||
| ZHGL86 | 2020-06-19 | |||
| 89FZBX | 2020-05-31 | |||
| 16-FX-VN | 2023-05-03 | |||
| 80-DZ-TV | 2020-10-28 | |||
| 50-FL-HG | 2024-01-18 | |||
| ZJ-ZH-67 | 2025-04-09 | |||
| 79-GH-VD | 2022-08-24 | |||
| 10-DD-NP | 2023-01-14 | |||
| 33-FD-BG | 2022-02-15 | |||
| XZ-HD-79 | 2025-05-25 | |||
| 66-GF-ZJ | 2025-01-05 | |||
| ZG-HS-80 | 2025-09-11 | |||
| 28-DR-JV | 2024-04-11 | |||
| TD-NF-99 | 2022-04-07 | |||
| XT-TH-26 | 2022-05-13 | |||
| 18-HT-PH | 2023-02-27 | |||
| 65-DZ-NZ | 2023-04-06 | |||
| 79HHGB | 2021-06-18 | |||
| TB-NN-37 | 2022-10-07 |