Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 7.583,-
Nee
2005
2023-02-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 22-RB-GH is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.465 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. Dit voertuig moet over 139 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-14 |
| APK vervaldatum | 2026-10-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.395 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.395,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 286.061 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 888 |
| Periode | 2004-04-15 - 2007-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 617 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 69 | 0 | € 8.142,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2005 | 77 | 0 | € 8.721,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 9.190,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-PS-KT | 2026-04-19 | |||
| 63-PS-ZZ | 2026-05-13 | |||
| 07-RJ-VX | 2026-05-01 | |||
| 73-TB-DR | 2026-05-03 | |||
| 05-PH-VB | 2026-04-28 | |||
| 23-RD-GP | 2026-04-01 | |||
| 98-RG-FT | 2026-03-20 | |||
| 03-RJ-LG | 2026-05-04 | |||
| 76-RX-XB | 2026-03-29 | |||
| 06-SZ-KG | 2026-03-21 | |||
| 99-PN-HL | 2026-03-07 | |||
| 67-PX-BK | 2026-03-15 | |||
| 88-PK-LF | 2025-05-03 | |||
| 23-RF-BX | 2022-11-09 | |||
| 96-PV-VJ | 2022-05-24 | |||
| 07-PH-VB | 2022-04-11 | |||
| 74-RF-XG | 2021-05-09 | |||
| 59-PD-DB | 2021-04-15 | |||
| 62-SR-DS | 2023-07-03 | |||
| 16-PH-BX | 2020-11-18 | |||
| 83-PG-NH | 2022-07-06 | |||
| 19-RV-GH | 2023-09-22 | |||
| 83-TR-NB | 2023-06-12 | |||
| 70-RS-PN | 2025-05-22 | |||
| 80-SK-XH | 2024-04-12 | |||
| 74-PV-JT | 2021-02-10 | |||
| 70-RJ-TP | 2021-02-27 | |||
| 64-PH-JH | 2020-06-13 | |||
| 66-PX-LX | 2020-07-13 | |||
| 21-SG-RG | 2021-08-02 |