Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.195,-
Nee
2004
2026-03-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 51-PS-GJ is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met een massa van 1.465 kg is deze auto solide gebouwd. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 23-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-03 |
| APK vervaldatum | 2027-04-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.848 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.848,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 199.814 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 888 |
| Periode | 2004-04-15 - 2007-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 617 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 69 | 0 | € 8.142,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2005 | 77 | 0 | € 8.721,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 9.190,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-PS-ZZ | 2026-05-13 | |||
| 73-TB-DR | 2026-05-03 | |||
| 07-RJ-VX | 2026-05-01 | |||
| 05-PH-VB | 2026-04-28 | |||
| 53-PS-KT | 2026-04-19 | |||
| 03-RJ-LG | 2026-05-04 | |||
| 76-RX-XB | 2026-03-29 | |||
| 06-SZ-KG | 2026-03-21 | |||
| 23-RD-GP | 2026-04-01 | |||
| 98-RG-FT | 2026-03-20 | |||
| 76-PH-ZD | 2026-03-06 | |||
| 08-SF-KN | 2026-03-03 | |||
| 52-PK-FP | 2023-12-12 | |||
| 57-PG-JF | 2024-05-12 | |||
| 20-PN-XR | 2021-11-04 | |||
| 28PHLG | 2021-04-14 | |||
| 82-RF-KZ | 2020-10-05 | |||
| 78-RD-NS | 2023-04-10 | |||
| 46-PL-RV | 2026-01-24 | |||
| 21-PR-XK | 2022-01-05 | |||
| JS-937-R | 2022-04-04 | |||
| 31-RB-HX | 2024-10-22 | |||
| 68-RN-VJ | 2023-03-27 | |||
| 66ZGJK | 2020-08-09 | |||
| 58-PD-FS | 2021-11-27 | |||
| 73-RB-SZ | 2024-01-30 | |||
| 91-PS-BP | 2023-03-28 | |||
| 66-SL-RX | 2021-08-21 | |||
| 33-PH-FB | 2023-07-15 | |||
| 38-PH-NX | 2025-03-26 |