Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.455,-
Nee
2006
2025-10-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 47-SP-TD is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.465 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 22-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1575 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1845 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-03-31 |
| APK vervaldatum | 2026-04-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 3.299 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.449 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 dagenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 3.299,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 166.973 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 888 |
| Periode | 2004-04-15 - 2007-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 617 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 69 | 0 | € 8.142,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2005 | 77 | 0 | € 8.721,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 9.190,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-PS-ZZ | 2026-05-13 | |||
| 07-RJ-VX | 2026-05-01 | |||
| 05-PH-VB | 2026-04-28 | |||
| 73-TB-DR | 2026-05-03 | |||
| 53-PS-KT | 2026-04-19 | |||
| 76-RX-XB | 2026-03-29 | |||
| 03-RJ-LG | 2026-05-04 | |||
| 06-SZ-KG | 2026-03-21 | |||
| 23-RD-GP | 2026-04-01 | |||
| 98-RG-FT | 2026-03-20 | |||
| 99-PN-HL | 2026-03-07 | |||
| 76-PH-ZD | 2026-03-06 | |||
| 15-RP-XT | 2022-06-17 | |||
| 87-RN-ZP | 2022-07-21 | |||
| 48-RP-JN | 2020-08-18 | |||
| 04-PD-XP | 2020-06-03 | |||
| 64-RB-XN | 2020-07-17 | |||
| 58-RK-HT | 2023-12-22 | |||
| 41-RF-SG | 2020-06-07 | |||
| 57-RF-VD | 2021-08-22 | |||
| 21-PP-FT | 2023-08-22 | |||
| 90-PR-ZN | 2022-06-07 | |||
| 94-SN-VX | 2021-02-27 | |||
| 54-PX-SR | 2024-04-17 | |||
| 37-PH-NX | 2023-08-15 | |||
| 89-PP-LD | 2021-05-27 | |||
| 44-RK-DG | 2023-12-21 | |||
| 91-PP-LD | 2024-06-04 | |||
| 54-RH-DJ | 2024-04-06 | |||
| 40-TJ-HL | 2022-04-20 |