Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.569,-
Nee
2004
2025-05-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane Coupé-Cabriolet met kenteken 88-PK-LF is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.4 l/100 km. Met een massa van 1.485 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 26-07-2004 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 10-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 135 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1865 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,40 m |
| Wielbasis | 2,52 m |
| Tenaamstelling | 2025-05-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-07-30 |
| APK vervaldatum | 2026-09-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane Coupé-Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.364 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane Coupé-Cabriolet
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.364,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 168.165 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1032 |
| Periode | 2004-04-27 - 2006-03-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 148 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 69 | 0 | € 8.142,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2004 | 268 | 2 | € 7.570,- | |
| 2005 | 77 | 0 | € 8.721,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2005 | 281 | 0 | € 8.087,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 9.190,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2006 | 66 | 1 | € 8.449,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- | |
| 2007 | 2 | 0 | € 8.394,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-PS-KT | 2026-04-19 | |||
| 63-PS-ZZ | 2026-05-13 | |||
| 07-RJ-VX | 2026-05-01 | |||
| 05-PH-VB | 2026-04-28 | |||
| 23-RD-GP | 2026-04-01 | |||
| 98-RG-FT | 2026-03-20 | |||
| 03-RJ-LG | 2026-05-04 | |||
| 76-RX-XB | 2026-03-29 | |||
| 99-PN-HL | 2026-03-07 | |||
| 67-PX-BK | 2026-03-15 | |||
| 07-PH-VB | 2022-04-11 | |||
| 74-RF-XG | 2021-05-09 | |||
| 23-RF-BX | 2022-11-09 | |||
| 96-PV-VJ | 2022-05-24 | |||
| 26-PH-LG | 2021-11-27 | |||
| 19-RV-GH | 2023-09-22 | |||
| 83-PG-NH | 2022-07-06 | |||
| 02-PN-SF | 2022-06-25 | |||
| 66-PX-LX | 2020-07-13 | |||
| 49-RT-XV | 2022-10-14 | |||
| 83-PJ-JL | 2021-09-01 | |||
| 70-RJ-TP | 2021-02-27 | |||
| 22-RB-GH | 2023-02-07 | |||
| 67-PX-LX | 2022-04-27 | |||
| 74-PV-JT | 2021-02-10 | |||
| 21-SG-RG | 2021-08-02 | |||
| 70-RS-PN | 2025-05-22 | |||
| 59-PD-DB | 2021-04-15 | |||
| 64-PH-JH | 2020-06-13 | |||
| 16-PH-BX | 2020-11-18 |