Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.358,-
Nee
2002
2022-11-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 795 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-29 |
| APK vervaldatum | 2023-02-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 979 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 65-JD-VF | 2026-02-20 | |||
| 96-JG-JG | 2026-02-10 | |||
| 31-JB-GH | 2025-12-22 | |||
| 38-JZ-JD | 2025-11-30 | |||
| 44-LF-XH | 2025-11-22 | |||
| 62-JS-RR | 2025-11-21 | |||
| 01-JP-DD | 2025-10-30 | |||
| 57-JX-ND | 2025-10-28 | |||
| 20-JT-KF | 2025-10-25 | |||
| 62-JV-JH | 2025-10-15 | |||
| 29-JX-TP | 2025-10-14 | |||
| 24-JL-NT | 2025-10-14 | |||
| 30-LF-XH | 2025-10-06 | |||
| 45-JH-PG | 2025-10-06 | |||
| 59-LF-RX | 2025-09-10 | |||
| 63-JR-ZD | 2025-07-30 | |||
| 12-LB-PD | 2025-07-15 | |||
| 11-JP-RN | 2025-06-30 | |||
| 60-JV-JH | 2025-06-17 |