Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.694,-
Nee
2002
2025-10-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 57-JX-ND is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 54 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 599 cc motor met 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.7 l/100 km. Dankzij 805 kg ligt deze auto soepel op de weg. Sinds 209 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 07-04-2027. De auto heeft sinds de registratie 15 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 599 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 805 kg |
| Technische max. massa voertuig | 980 kg |
| Lengte | 2,50 m |
| Breedte | 1,52 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 1,81 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-02 |
| APK vervaldatum | 2027-04-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5015 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
25 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
7 maanden5 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 157.605 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2000-09-27 - 2003-10-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1333 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2000 | 63 | 1 | € 2.100,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2001 | 430 | 8 | € 1.939,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2002 | 817 | 3 | € 2.030,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- | |
| 2003 | 23 | 0 | € 2.629,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 45-LH-KB | 2026-05-04 | |||
| 32-JF-ZZ | 2026-05-11 | |||
| 87-JR-PV | 2026-04-25 | |||
| 97-HL-RN | 2026-04-19 | |||
| 80-HB-TV | 2026-04-03 | |||
| 05GPVV | 2026-03-26 | |||
| 15-JS-BH | 2026-03-24 | |||
| 18-HV-PP | 2026-03-22 | |||
| 27-HS-JD | 2026-03-18 | |||
| 14-JZ-NV | 2026-05-01 | |||
| 47-JN-RV | 2026-05-01 | |||
| 18-JT-RG | 2026-03-05 | |||
| 26-JG-JH | 2025-04-08 | |||
| 96-JG-JG | 2026-02-10 | |||
| 34-JN-VS | 2021-11-18 | |||
| 42JHPG | 2020-12-25 | |||
| 38-JD-FB | 2021-10-14 | |||
| 93-JK-VL | 2025-03-28 | |||
| 12HRDT | 2021-02-15 | |||
| 05-JV-SF | 2023-04-20 | |||
| 08LFLJ | 2021-02-01 | |||
| 78-JK-BS | 2024-08-29 | |||
| 42-LH-KB | 2022-01-18 | |||
| 25LGTR | 2020-05-23 | |||
| 95LBRD | 2020-12-31 | |||
| 65-GR-KK | 2020-06-12 | |||
| 02HHGN | 2021-05-28 | |||
| 32-HG-TX | 2022-06-19 | |||
| 54-HG-SG | 2021-11-01 | |||
| 33-HV-PP | 2025-06-04 |