Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.708,-
Nee
2000
2019-03-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 08FRKJ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Met 1.573 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2019. Dit voertuig moet over 2552 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1527 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2019-03-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-05-29 |
| APK vervaldatum | 2019-05-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
18 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Huidige eigenaar
7 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 6 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 345 |
| Periode | 1999-10-11 - 2000-04-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 8.752,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-DV-FP | 2025-04-14 | |||
| 28-DR-XN | 2022-07-20 | |||
| 48-FL-GB | 2020-12-12 | |||
| 21FHDT | 2020-11-16 | |||
| 19DRXN | 2020-10-15 | |||
| 33-FJ-GK | 2021-06-11 | |||
| 78-FK-FH | 2025-02-04 | |||
| 79FFFN | 2021-08-19 | |||
| 52FGBZ | 2020-10-02 | |||
| 31-FJ-GK | 2022-08-20 | |||
| 99DPVZ | 2022-06-24 | |||
| 38DVFP | 2020-12-22 | |||
| 04-FK-JL | 2021-06-08 | |||
| 05-DR-GK | 2025-10-23 | |||
| 93-DL-ZJ | 2022-11-09 | |||
| 43-DR-RJ | 2023-02-24 | |||
| 27-DV-FP | 2021-03-14 | |||
| 88-FF-JS | 2024-11-25 |