Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 8.533,-
Nee
2000
2021-08-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 79FFFN is op kenteken gezet in 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 140 pk. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.573 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. De volgende APK-keuring staat gepland voor 27-08-2022.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 11.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1527 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2021-08-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-22 |
| APK vervaldatum | 2022-08-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
26 dagenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 6 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 345 |
| Periode | 1999-10-11 - 2000-04-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 8.752,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-FJ-GK | 2022-08-20 | |||
| 19DRXN | 2020-10-15 | |||
| 78-FK-FH | 2025-02-04 | |||
| 33-FJ-GK | 2021-06-11 | |||
| 99DPVZ | 2022-06-24 | |||
| 04-FK-JL | 2021-06-08 | |||
| 05-DR-GK | 2025-10-23 | |||
| 52FGBZ | 2020-10-02 | |||
| 29-DV-FP | 2025-04-14 | |||
| 21FHDT | 2020-11-16 | |||
| 38DVFP | 2020-12-22 | |||
| 93-DL-ZJ | 2022-11-09 | |||
| 48-FL-GB | 2020-12-12 | |||
| 43-DR-RJ | 2023-02-24 | |||
| 28-DR-XN | 2022-07-20 | |||
| 27-DV-FP | 2021-03-14 | |||
| 88-FF-JS | 2024-11-25 |