Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.860,-
Nee
1999
2025-10-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 05-DR-GK is op kenteken gezet in 1999. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 140 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.6 l/100 km. Met 1.573 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1527 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-11-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-11-05 |
| APK vervaldatum | 2026-07-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenHuidige eigenaar
7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 6 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 345 |
| Periode | 1999-10-11 - 2000-04-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 8.752,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 31-FJ-GK | 2022-08-20 | |||
| 43-DR-RJ | 2023-02-24 | |||
| 78-FK-FH | 2025-02-04 | |||
| 04-FK-JL | 2021-06-08 | |||
| 79FFFN | 2021-08-19 | |||
| 99DPVZ | 2022-06-24 | |||
| 19DRXN | 2020-10-15 | |||
| 33-FJ-GK | 2021-06-11 | |||
| 93-DL-ZJ | 2022-11-09 | |||
| 29-DV-FP | 2025-04-14 | |||
| 52FGBZ | 2020-10-02 | |||
| 38DVFP | 2020-12-22 | |||
| 21FHDT | 2020-11-16 | |||
| 48-FL-GB | 2020-12-12 | |||
| 27-DV-FP | 2021-03-14 | |||
| 28-DR-XN | 2022-07-20 | |||
| 88-FF-JS | 2024-11-25 |