Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 31-FJ-GK is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.6 liter per 100 km. Met een massa van 1.573 kg is deze auto solide gebouwd. De APK is geldig tot 20-03-2025.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 281 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1527 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 2000-03-30 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2000-03-30 |
| APK vervaldatum | 2025-03-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Recent te koop
17 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 6 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 345 |
| Periode | 1999-10-11 - 2000-04-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 8.526,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 8.752,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 79FFFN | 2021-08-19 | |||
| 78-FK-FH | 2025-02-04 | |||
| 04-FK-JL | 2021-06-08 | |||
| 19DRXN | 2020-10-15 | |||
| 99DPVZ | 2022-06-24 | |||
| 05-DR-GK | 2025-10-23 | |||
| 33-FJ-GK | 2021-06-11 | |||
| 93-DL-ZJ | 2022-11-09 | |||
| 52FGBZ | 2020-10-02 | |||
| 29-DV-FP | 2025-04-14 | |||
| 38DVFP | 2020-12-22 | |||
| 43-DR-RJ | 2023-02-24 | |||
| 21FHDT | 2020-11-16 | |||
| 48-FL-GB | 2020-12-12 | |||
| 28-DR-XN | 2022-07-20 | |||
| 27-DV-FP | 2021-03-14 | |||
| 88-FF-JS | 2024-11-25 |