Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 14.829,-
Ja, 2025
2004
2026-01-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken Z-418-NJ is op kenteken gezet in 2004. Deze auto is 21 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 209 pk. De motor heeft een inhoud van 2521 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Met 2.024 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 122 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 260 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2024 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2570 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-01-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-07-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-05-13 |
| APK vervaldatum | 2027-02-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 6.828 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.828 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 20 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 6.828,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 244.413 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 805 |
| Periode | 2003-03-31 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 575 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 218 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 12-KDJ-5 | 2026-05-15 | |||
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 28-KKL-9 | 2026-04-22 | |||
| 38-JXN-3 | 2026-04-12 | |||
| 86-KLS-9 | 2026-04-07 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| 62-KZD-1 | 2026-03-31 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| 81-KKS-6 | 2026-03-26 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| TL-530-V | 2026-03-12 | |||
| S-558-TZ | 2023-07-05 | |||
| N-739-HS | 2024-09-28 | |||
| RS-736-T | 2021-11-22 | |||
| J-885-KH | 2025-03-19 | |||
| P-488-RT | 2025-05-22 | |||
| T-642-NF | 2023-10-02 | |||
| 37-KBK-5 | 2024-01-31 | |||
| 12-KVJ-4 | 2024-09-21 | |||
| 11-KBB-1 | 2023-10-22 | |||
| K-874-DR | 2023-10-26 | |||
| 27-KKL-9 | 2025-07-29 | |||
| T-591-GH | 2023-10-17 |