Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 16.707,-
Nee
2004
2024-10-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken 31-NR-GG is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 209 pk. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 12 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.070 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 13-10-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 12 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2070 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2570 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-01-09 |
| APK vervaldatum | 2026-10-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 6.828 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.828 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Eigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 6.828,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 244.413 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 805 |
| Periode | 2003-03-31 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 575 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 218 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 12-KDJ-5 | 2026-05-15 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 28-KKL-9 | 2026-04-22 | |||
| 38-JXN-3 | 2026-04-12 | |||
| 86-KLS-9 | 2026-04-07 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 81-KKS-6 | 2026-03-26 | |||
| 62-KZD-1 | 2026-03-31 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| TL-530-V | 2026-03-12 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| 29-SJ-DS | 2024-07-27 | |||
| 40-RZ-VS | 2025-03-21 | |||
| R-348-XJ | 2025-03-29 | |||
| L-366-FT | 2026-01-31 | |||
| 29-PS-GN | 2021-12-30 | |||
| K-954-VD | 2025-01-21 | |||
| 78-JDT-7 | 2024-11-29 | |||
| P-129-NG | 2026-01-03 | |||
| XR-796-N | 2025-10-27 | |||
| ZH-002-F | 2020-10-29 | |||
| ZB-783-H | 2024-03-08 |