Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.831,-
Ja, 2007
2004
2026-05-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Xc90 met kenteken 74-XG-LV is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 209 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.2 liter per 100 km. Dankzij 2.058 kg voelt deze auto krachtig en solide. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-05-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2058 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2540 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-05-09 |
| APK vervaldatum | 2027-05-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Xc90 MPV
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 7.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Xc90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
14 dagenHuidige eigenaar
22 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 267.851 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 874 |
| Periode | 2004-03-03 - 2006-12-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 76 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| G-458-LX | 2023-05-13 | |||
| 99-SH-NL | 2025-11-05 | |||
| XP-817-J | 2022-08-06 | |||
| L-515-NS | 2025-06-16 | |||
| L-991-RS | 2025-07-24 | |||
| 13-PL-RZ | 2024-06-22 | |||
| P-363-DN | 2024-06-13 | |||
| 61-XR-ZH | 2026-01-20 | |||
| XP-453-V | 2022-11-26 | |||
| H-082-GB | 2021-07-19 | |||
| SB-936-V | 2020-08-17 | |||
| N-190-NG | 2024-11-29 | |||
| R-348-XJ | 2025-03-29 | |||
| XS-410-J | 2023-06-13 | |||
| P-996-DR | 2025-05-22 | |||
| 74-RD-KT | 2024-08-05 | |||
| JG-318-H | 2024-05-03 | |||
| 41-RD-FT | 2023-07-12 | |||
| K-254-HV | 2025-06-16 |