Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 14.072,-
Ja, 2026
2004
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Xc90 met kenteken JPP-38-R is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 209 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 210 km/h. Met 2.058 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 45 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 30-03-2027.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2058 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2540 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2026-04-10 |
| APK vervaldatum | 2027-03-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Xc90 MPV
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 7.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo Xc90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 22 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 267.851 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 910 |
| Periode | 2004-03-03 - 2006-12-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 76 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| N-739-HS | 2024-09-28 | |||
| S-558-TZ | 2023-07-05 | |||
| P-488-RT | 2025-05-22 | |||
| J-885-KH | 2025-03-19 | |||
| T-642-NF | 2023-10-02 | |||
| T-591-GH | 2023-10-17 | |||
| 62-RZ-TK | 2024-01-23 | |||
| XN-507-X | 2024-06-11 | |||
| JFL-07-B | 2026-01-15 | |||
| T-914-HR | 2024-04-22 | |||
| K-153-XB | 2021-06-05 | |||
| 12-XZ-RZ | 2022-08-25 | |||
| K-008-ND | 2025-07-19 | |||
| ZR-611-Z | 2021-07-01 | |||
| 39-SR-HJ | 2025-11-30 | |||
| 74-TN-DH | 2025-01-25 | |||
| H-301-HT | 2023-12-05 | |||
| R-024-TS | 2024-01-20 | |||
| X-203-KV | 2024-11-30 |