Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 18.390,-
Ja, 2020
2004
2024-01-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken H-301-HT is op kenteken gezet in 2004. Dit voertuig is in februari 2020 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 209 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.7 liter per 100 km. Met 2.024 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 04-02-2020 voor het eerst geregistreerd. Sinds 870 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-12-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2024 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2570 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-02-04 |
| APK vervaldatum | 2026-12-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 6.828 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.745 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren6 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 6.828,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 244.413 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 826 |
| Periode | 2003-03-31 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 575 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 218 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| 12-KDJ-5 | 2026-05-15 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 28-KKL-9 | 2026-04-22 | |||
| 38-JXN-3 | 2026-04-12 | |||
| 86-KLS-9 | 2026-04-07 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 62-KZD-1 | 2026-03-31 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| 81-KKS-6 | 2026-03-26 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| TL-530-V | 2026-03-12 | |||
| P-341-DF | 2022-03-02 | |||
| JBK-73-R | 2025-09-25 | |||
| N-194-KB | 2022-01-16 | |||
| S-973-KP | 2024-03-06 | |||
| 60-SZ-VR | 2025-11-06 | |||
| X-965-LD | 2026-02-28 | |||
| 12-KFJ-5 | 2026-02-24 | |||
| T-591-GH | 2023-10-17 | |||
| N-739-HS | 2024-09-28 | |||
| JFG-77-X | 2026-01-17 | |||
| SB-936-V | 2020-08-17 |