Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.214,-
Ja, 2023
2009
2023-11-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Focus met kenteken X-163-GJ is afkomstig uit het bouwjaar 2009. Dit voertuig is in november 2023 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 198 km/h. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.288 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 911 dagen in bezit. De APK is geldig tot 24-11-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 4.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1288 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1895 kg |
| Lengte | 4,46 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-03-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2023-11-25 |
| APK vervaldatum | 2026-11-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
FORD Focus hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
|
|
Recent te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Focus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 14 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 627 |
| Periode | 2008-02-26 - 2010-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 28 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 22 | 11 | € 4.478,- | |
| 2008 | 22 | 11 | € 4.478,- | |
| 2009 | 4 | 1 | € 25.564,- | € 4.360,- |
| 2009 | 4 | 1 | € 25.564,- | € 4.360,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 25.566,- | € 738,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 25.566,- | € 738,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-321-KB |