Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.568,-
Ja, 2018
2008
2024-11-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Focus met kenteken RV-791-B is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. In februari 2018 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1798 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Met een massa van 1.288 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 15-02-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1288 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1895 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-03-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2018-02-05 |
| APK vervaldatum | 2027-02-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Focus hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 3.499 |
|
Recent te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Focus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 3.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 139.049 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 627 |
| Periode | 2008-02-26 - 2010-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 28 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 22 | 11 | € 4.478,- | |
| 2008 | 22 | 11 | € 4.478,- | |
| 2009 | 4 | 1 | € 25.564,- | € 4.360,- |
| 2009 | 4 | 1 | € 25.564,- | € 4.360,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 25.566,- | € 738,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 25.566,- | € 738,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-321-KB |