Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.153,-
Ja, 2016
2008
2023-11-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Focus met kenteken HL-826-Z is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. In februari 2016 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 125 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.288 kg voor optimale prestaties. Sinds 909 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 261 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 125 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1288 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1895 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2023-11-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-07-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-02-05 |
| APK vervaldatum | 2027-02-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Focus hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 3.499 |
|
Recent te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Focus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 3.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 139.049 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 627 |
| Periode | 2008-02-26 - 2010-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 28 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 46% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 22 | 11 | € 4.478,- | |
| 2008 | 22 | 11 | € 4.478,- | |
| 2009 | 4 | 1 | € 25.564,- | € 4.360,- |
| 2009 | 4 | 1 | € 25.564,- | € 4.360,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 25.566,- | € 738,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 25.566,- | € 738,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| P-321-KB |