Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 40.820
€ 9.905,-
Ja, 2022
2015
2023-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Transit Custom met kenteken VRG-60-V is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2015. In september 2022 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze FORD bedroeg € 40.820. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 155 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 157 km/h. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.4 l/100 km. Met 2.016 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 1047 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 07-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2075 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,34 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,30 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-10-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-09-30 |
| APK vervaldatum | 2026-07-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 11.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Transit Custom
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 11.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 188.353 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VL-466-S | 2026-02-25 | |||
| VX-646-F | 2023-02-27 | |||
| VS521D | 2020-11-19 | |||
| VDP-76-H | 2021-11-04 | |||
| VG-467-D | 2023-03-13 | |||
| VNH-78-H | 2021-12-23 | |||
| VPT-26-L | 2023-04-18 | |||
| VN-569-D | 2022-05-17 | |||
| VZ-367-Z | 2023-09-25 | |||
| VS-839-S | 2021-10-21 | |||
| VJ-197-H | 2022-05-22 | |||
| VS-501-N | 2026-01-14 | |||
| VK-317-B | 2026-03-07 | |||
| VH-208-H | 2023-04-04 | |||
| VL-855-H | 2026-03-02 |