Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 50.659
€ 12.242,-
Ja, 2022
2015
2026-02-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze FORD Transit Custom met kenteken VPT-26-L is op kenteken gezet in 2015. Deze auto is 7 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze FORD was € 50.659. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 155 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 157 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Met 2.111 kg is dit een robuuste en stabiele auto. Dit voertuig is al 90 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 236 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2146 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3100 kg |
| Lengte | 5,34 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,97 m |
| Wielbasis | 3,30 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-06-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-11-03 |
| APK vervaldatum | 2027-01-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
FORD Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 11.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
FORD Transit Custom
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
16 dagenHuidige eigenaar
3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 11.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 188.353 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VL-466-S | 2026-02-25 | |||
| VNH-78-H | 2021-12-23 | |||
| VDP-76-H | 2021-11-04 | |||
| VG-467-D | 2023-03-13 | |||
| VJ-197-H | 2022-05-22 | |||
| VX-646-F | 2023-02-27 | |||
| VZ-367-Z | 2023-09-25 | |||
| VN-569-D | 2022-05-17 | |||
| VS-839-S | 2021-10-21 | |||
| VS521D | 2020-11-19 | |||
| VK-317-B | 2026-03-07 | |||
| VH-208-H | 2023-04-04 | |||
| VS-501-N | 2026-01-14 | |||
| VL-963-P | 2026-03-02 | |||
| VL-855-H | 2026-03-02 |