Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 52.869
€ 12.757,-
Nee
2015
2022-12-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Transit Custom met kenteken VN-124-J is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De nieuwwaarde van deze Ford bedroeg € 52.869. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 155 pk. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.115 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 128 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 6 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2153 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2900 kg |
| Lengte | 5,49 m |
| Breedte | 2,03 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,30 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-03-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2015-03-14 |
| APK vervaldatum | 2026-09-30 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Transit Custom gesloten opbouw
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 11.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Transit Custom
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 11.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 188.353 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 10 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2013-11-06 - 2017-07-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1704 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 316 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 19% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2013 | 18 | 4 | € 45.144,- | € 10.926,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2014 | 529 | 73 | € 47.195,- | € 11.381,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2015 | 613 | 97 | € 47.714,- | € 11.534,- |
| 2016 | 534 | 140 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2016 | 533 | 139 | € 48.388,- | € 11.744,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| 2017 | 10 | 2 | € 42.882,- | € 10.395,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VN-120-J | 2026-05-19 | |||
| VX-980-H | 2026-05-21 | |||
| VJ-633-L | 2026-05-06 | |||
| VK-393-N | 2026-04-25 | |||
| VP-831-F | 2026-04-24 | |||
| VN-100-X | 2026-05-16 | |||
| VX-972-H | 2026-05-06 | |||
| VG130V | 2026-05-06 | |||
| VS-730-P | 2026-04-07 | |||
| VT-326-J | 2026-04-28 | |||
| VL-841-L | 2026-03-30 | |||
| VN-166-X | 2026-03-30 | |||
| VX-453-D | 2026-03-25 | |||
| VT-921-B | 2026-03-19 | |||
| VJ-205-D | 2026-03-10 | |||
| VX-914-B | 2023-04-12 | |||
| VN-444-R | 2021-12-21 | |||
| VP-642-D | 2023-01-14 | |||
| VX-881-G | 2021-09-14 | |||
| VSH-28-L | 2023-06-20 | |||
| VT-574-K | 2024-07-08 | |||
| VN-322-H | 2022-06-04 | |||
| VK-317-B | 2026-03-07 | |||
| VH-314-B | 2023-11-08 | |||
| VV-593-K | 2021-09-21 | |||
| VR-062-N | 2022-02-21 | |||
| VH-449-Z | 2023-11-09 | |||
| VSP-39-S | 2023-01-17 | |||
| VT-930-T | 2022-10-04 | |||
| VX-641-F | 2022-10-19 |