Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.684,-
Nee
1997
2020-08-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C 180 met kenteken RSZP65 is op kenteken gezet in 1997. Dankzij 1.350 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 10-10-2020.
| Aantal cilinders | 4 |
|---|
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2020-08-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-06-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 1997-06-06 |
| APK vervaldatum | 2020-10-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C 180 sedan
|
Nu te koop
4 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz C 180
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1067 |
| Periode | 1997-03-07 - 1999-05-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 94 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 78 | 4 | € 7.896,- | |
| 1997 | 6 | 0 | € 9.012,- | |
| 1997 | 78 | 4 | € 7.896,- | |
| 1997 | 5 | 0 | € 7.406,- | |
| 1998 | 15 | 0 | € 7.532,- | |
| 1998 | 15 | 0 | € 7.532,- | |
| 1998 | 88 | 2 | € 7.883,- | |
| 1998 | 44 | 1 | € 8.901,- | |
| 1999 | 35 | 0 | € 8.925,- | |
| 1999 | 89 | 0 | € 8.059,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 8.350,- | |
| 1999 | 1 | 0 | € 8.350,- | |
| 2000 | 53 | 0 | € 8.099,- | |
| 2000 | 65 | 0 | € 7.658,- | |
| 2000 | 65 | 0 | € 7.658,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 7.194,- | |
| 2001 | 3 | 0 | € 8.115,- | |
| 2001 | 3 | 0 | € 8.115,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SF-DD-51 | 2026-05-16 | |||
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| RZ-NX-38 | 2026-05-11 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| RR-PT-65 | 2026-03-31 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| XB-SB-52 | 2023-08-20 | |||
| STGS62 | 2020-11-21 | |||
| RZGP27 | 2020-09-22 | |||
| SFGN50 | 2020-11-23 | |||
| SF-LP-48 | 2021-12-19 | |||
| XSSH98 | 2020-07-14 | |||
| RH-GJ-88 | 2022-11-02 | |||
| TS-GL-69 | 2023-05-16 | |||
| RNPL09 | 2022-03-01 | |||
| XVDR70 | 2021-03-19 | |||
| RT-HN-11 | 2020-08-10 | |||
| XBSB53 | 2021-02-10 | |||
| RX-SN-85 | 2021-08-30 | |||
| RH-JH-15 | 2022-04-29 | |||
| SR-RF-70 | 2024-08-16 | |||
| RZNX75 | 2022-09-20 | |||
| SR-XH-08 | 2026-02-27 | |||
| SLNJ53 | 2022-06-02 | |||
| ST-XH-29 | 2020-09-09 | |||
| TZ-LZ-89 | 2023-07-09 |