Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.138,-
Nee
1998
2026-04-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken TF-JD-37 is op kenteken gezet in 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1799 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.3 l/100 km. Met 1.385 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 37 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1799 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1385 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-03-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-03-31 |
| APK vervaldatum | 2026-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 2.231 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.706 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 2.231,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 394.589 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1717 |
| Periode | 1997-11-07 - 2000-10-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 242 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| 15-DF-VS | 2026-03-21 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| SR-XH-08 | 2026-02-27 | |||
| 30-FJ-NK | 2025-11-11 | |||
| SR-RF-70 | 2024-08-16 | |||
| 21DNZV | 2020-11-11 | |||
| TLFL70 | 2021-01-21 | |||
| 67DHDT | 2020-06-25 | |||
| STGS62 | 2020-11-21 | |||
| 55DDHN | 2020-05-22 | |||
| 71FGNJ | 2021-04-30 | |||
| 39FKGK | 2020-06-27 | |||
| 38-FK-GK | 2021-07-30 | |||
| TS-GL-69 | 2023-05-16 | |||
| XVDR70 | 2021-03-19 | |||
| THJG71 | 2020-08-26 | |||
| 85DVSV | 2021-04-07 | |||
| XB-SB-52 | 2023-08-20 | |||
| TZ-LZ-89 | 2023-07-09 | |||
| 14DFVS | 2021-11-18 | |||
| 30-FJ-ZV | 2021-07-24 |