Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.571,-
Nee
1998
2016-04-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken TZ-RT-78 is afkomstig uit het bouwjaar 1998. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1799 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.2 l/100 km. Dankzij 1.350 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2016 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 07-05-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1799 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2016-04-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1998-09-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 1998-09-25 |
| APK vervaldatum | 2026-05-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1998
€ 4.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.132 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Huidige eigenaar
10 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1998 | € 4.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1998 | 102.901 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1998 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1769 |
| Periode | 1997-11-05 - 2001-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 471 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| 15-DF-VS | 2026-03-21 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| 06-DR-XF | 2025-01-31 | |||
| 22FPGX | 2020-11-09 | |||
| XZ-SN-91 | 2021-08-10 | |||
| SZ-JX-87 | 2025-06-02 | |||
| TT-RD-55 | 2020-11-14 | |||
| K-835-NN | 2021-10-02 | |||
| TN-RP-70 | 2025-05-22 | |||
| 68-FP-PR | 2022-02-08 | |||
| XV-LP-53 | 2023-01-14 | |||
| XR-LD-73 | 2023-02-15 | |||
| SX-GD-93 | 2022-12-03 | |||
| SJ-XS-69 | 2021-05-04 | |||
| 38-FT-PT | 2021-09-21 | |||
| 15-DJ-BV | 2022-11-14 | |||
| XB-XS-84 | 2025-04-15 | |||
| 45-FJ-FR | 2020-09-19 | |||
| 98DRSK | 2020-12-26 | |||
| 53-FL-HP | 2021-04-17 | |||
| 16FVGL | 2021-01-12 |