Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.050,-
Ja, 2026
1997
2022-09-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse met kenteken RZNX75 is afkomstig uit het bouwjaar 1997. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.350 kg voor optimale prestaties. Sinds 1356 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 22-01-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Aantal cilinders | 4 |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal deuren | 4 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1350 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1830 kg |
| Wielbasis | 2,69 m |
| Tenaamstelling | 2022-09-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1997-07-31 |
| APK vervaldatum | 2023-01-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse sedan
|
Nu te koop
7 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1997
€ 5.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.787 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1997 | € 5.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1997 | 142.825 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1997 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1788 |
| Periode | 1997-02-28 - 2001-01-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 200 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 8 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 169 | 7 | € 8.075,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 8.984,- | |
| 1997 | 7 | 0 | € 7.559,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 27 | 1 | € 8.090,- | |
| 1998 | 178 | 1 | € 7.889,- | |
| 1998 | 86 | 3 | € 8.905,- | |
| 1999 | 55 | 1 | € 9.029,- | |
| 1999 | 158 | 0 | € 7.972,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 1999 | 3 | 0 | € 8.672,- | |
| 2000 | 90 | 1 | € 8.164,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2000 | 127 | 3 | € 7.668,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.030,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- | |
| 2001 | 1 | 0 | € 8.456,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| SF-DD-51 | 2026-05-16 | |||
| 52-FL-HP | 2026-04-27 | |||
| TX-NV-06 | 2026-05-15 | |||
| TF-JD-37 | 2026-04-11 | |||
| RZ-NX-38 | 2026-05-11 | |||
| TZ-RT-78 | 2026-04-23 | |||
| 55-FL-HP | 2026-04-07 | |||
| XD-FG-45 | 2026-04-20 | |||
| 42-DT-TS | 2026-04-02 | |||
| RR-PT-65 | 2026-03-31 | |||
| 15-DF-VS | 2026-03-21 | |||
| TV-FD-87 | 2026-04-07 | |||
| SX-NS-53 | 2026-03-22 | |||
| XN-XJ-80 | 2026-03-21 | |||
| ZH-JL-27 | 2026-03-14 | |||
| SR-XH-08 | 2026-02-27 | |||
| ST-XH-29 | 2020-09-09 | |||
| XBSB53 | 2021-02-10 | |||
| RT-HN-11 | 2020-08-10 | |||
| RH-GJ-88 | 2022-11-02 | |||
| 11-DJ-JR | 2021-04-24 | |||
| SLNJ53 | 2022-06-02 | |||
| XDBV59 | 2020-05-06 | |||
| XSSH98 | 2020-07-14 | |||
| 46GDXF | 2020-05-20 | |||
| XVDR70 | 2021-03-19 | |||
| 87-FZ-RL | 2024-07-22 | |||
| RV-BR-74 | 2020-12-25 | |||
| TS-GL-69 | 2023-05-16 | |||
| 33-DL-PG | 2025-07-18 |