Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 47.828
€ 7.671,-
Ja, 2017
2016
2021-03-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken RJ-337-P is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2016. Deze auto is 1 jaar na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 47.828. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 184 pk. De motor heeft een inhoud van 1968 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.8 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.429 kg. Sinds 1910 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-09-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 16.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1429 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1920 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2021-03-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2016-07-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-12-16 |
| APK vervaldatum | 2026-09-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
5 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2016 | € 15.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2016 | 174.696 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2016 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 603 |
| Periode | 2014-03-14 - 2017-06-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1508 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 748 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 500 | 258 | € 45.697,- | € 3.483,- |
| 2014 | 119 | 52 | € 42.168,- | € 3.815,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 44.812,- | € 818,- |
| 2015 | 597 | 296 | € 46.589,- | € 3.699,- |
| 2015 | 134 | 53 | € 43.172,- | € 3.887,- |
| 2015 | 134 | 53 | € 43.172,- | € 3.887,- |
| 2016 | 401 | 189 | € 46.649,- | € 4.800,- |
| 2016 | 55 | 23 | € 42.560,- | € 4.428,- |
| 2016 | 55 | 23 | € 42.560,- | € 4.428,- |
| 2017 | 10 | 5 | € 49.132,- | € 4.915,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 42.488,- | € 7.037,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 42.488,- | € 7.037,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| R-807-RV | 2026-05-22 | |||
| TX-601-B | 2026-05-22 | |||
| RK-818-S | 2026-05-22 | |||
| JXT-53-V | 2026-05-19 | |||
| NF-143-V | 2026-05-19 | |||
| J-787-RT | 2026-05-18 | |||
| XJ-252-N | 2026-05-16 | |||
| RG-419-V | 2026-05-16 | |||
| JV-582-H | 2026-05-16 | |||
| HND-42-T | 2026-05-15 | |||
| PB-800-F | 2026-05-14 | |||
| JXH-05-J | 2026-05-06 | |||
| 3ZJK93 | 2026-05-06 | |||
| RJ676G | 2026-05-06 | |||
| TH599S | 2026-05-06 | |||
| HLF-26-N | 2026-05-05 | |||
| J-765-PF | 2026-04-28 | |||
| JL-985-Z | 2026-04-14 | |||
| H-788-TB | 2026-04-11 | |||
| G-774-HT | 2026-04-11 | |||
| P-025-RG | 2026-04-09 | |||
| SV-302-R | 2026-04-08 | |||
| R-175-TF | 2026-04-02 | |||
| SX-333-H | 2026-03-29 | |||
| H-762-SK | 2026-03-26 | |||
| JNT-43-H | 2026-03-23 | |||
| K-410-VS | 2026-03-12 | |||
| T-538-SJ | 2026-03-12 | |||
| NX-985-L | 2026-02-25 | |||
| K-519-LN | 2026-02-06 |