Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 46.737
€ 4.790,-
Ja, 2017
2015
2022-07-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken PL-755-F is afkomstig uit het bouwjaar 2015. Dit voertuig is in juli 2017 geïmporteerd naar Nederland. De nieuwwaarde van deze Volkswagen bedroeg € 46.737. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 184 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1968 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.429 kg. Dit voertuig is al 1395 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 117 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 15.250.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1429 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1880 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2022-07-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2015-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-07-19 |
| APK vervaldatum | 2026-09-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
28 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 12.838 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 14.217 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 12.838,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 229.395 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 603 |
| Periode | 2014-03-14 - 2017-06-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1508 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 748 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 50% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 500 | 258 | € 45.697,- | € 3.483,- |
| 2014 | 119 | 52 | € 42.168,- | € 3.815,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 44.812,- | € 818,- |
| 2015 | 597 | 296 | € 46.589,- | € 3.699,- |
| 2015 | 134 | 53 | € 43.172,- | € 3.887,- |
| 2015 | 134 | 53 | € 43.172,- | € 3.887,- |
| 2016 | 401 | 189 | € 46.649,- | € 4.800,- |
| 2016 | 55 | 23 | € 42.560,- | € 4.428,- |
| 2016 | 55 | 23 | € 42.560,- | € 4.428,- |
| 2017 | 10 | 5 | € 49.132,- | € 4.915,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 42.488,- | € 7.037,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 42.488,- | € 7.037,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RK-818-S | 2026-05-22 | |||
| J-787-RT | 2026-05-18 | |||
| RG-419-V | 2026-05-16 | |||
| TX-601-B | 2026-05-22 | |||
| JXT-53-V | 2026-05-19 | |||
| HND-42-T | 2026-05-15 | |||
| J-765-PF | 2026-04-28 | |||
| R-807-RV | 2026-05-22 | |||
| H-788-TB | 2026-04-11 | |||
| NF-143-V | 2026-05-19 | |||
| XJ-252-N | 2026-05-16 | |||
| JV-582-H | 2026-05-16 | |||
| PB-800-F | 2026-05-14 | |||
| 3ZJK93 | 2026-05-06 | |||
| RJ676G | 2026-05-06 | |||
| TH599S | 2026-05-06 | |||
| JXH-05-J | 2026-05-06 | |||
| HLF-26-N | 2026-05-05 | |||
| SV-302-R | 2026-04-08 | |||
| G-774-HT | 2026-04-11 | |||
| JL-985-Z | 2026-04-14 | |||
| SX-333-H | 2026-03-29 | |||
| P-025-RG | 2026-04-09 | |||
| R-175-TF | 2026-04-02 | |||
| H-762-SK | 2026-03-26 | |||
| T-538-SJ | 2026-03-12 | |||
| JNT-43-H | 2026-03-23 | |||
| K-410-VS | 2026-03-12 | |||
| S-695-PB | 2024-12-31 | |||
| JG-813-R | 2024-10-07 |