Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.707,-
Ja, 2016
2000
2026-03-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken JV-657-B is afkomstig uit het bouwjaar 2000. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1783 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.355 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 57 dagen in bezit. De APK is geldig tot 25-02-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1783 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2016-07-02 |
| APK vervaldatum | 2027-02-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Geïmporteerd naar Nederland
Na 16 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
2 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 200.583 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1138 |
| Periode | 1999-06-01 - 2006-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3724 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 1999 | 54 | 1 | € 6.402,- | |
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 2000 | 163 | 5 | € 6.319,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2001 | 201 | 6 | € 6.274,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2002 | 162 | 10 | € 5.836,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 143 | 13 | € 5.715,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2004 | 94 | 4 | € 5.981,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 29.859,- | € 6.226,- |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-HL-GH | |||
| 17-PZ-KP | |||
| 25-NS-ZG | |||
| 02-PV-SK | |||
| 10-LR-RP | |||
| 28-LP-LR | |||
| 77-JT-SL | |||
| 77-PS-RR | |||
| 89-NJ-TK | |||
| 01-LJ-KL | |||
| 61-LG-KG | |||
| 04-DN-JH | |||
| 96-DN-LG | |||
| 57-NS-LL | |||
| 07-DR-BV | |||
| 82-HX-LS | |||
| 91-LP-DN | |||
| 46-NJ-LS | |||
| 93-JK-RP | |||
| 56-GR-XR | |||
| 96-GF-BK | |||
| 04-JR-RK | |||
| 87-LT-HT | |||
| 83-PX-TH | |||
| 92-NV-GP | |||
| 03-PF-SR | |||
| 35-HG-ZS | |||
| 08-NV-ZT | |||
| 18-PK-TX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 32-JH-BF | 2026-05-18 | |||
| 14-LG-LV | 2026-05-17 | |||
| 81-NX-BX | 2026-05-03 | |||
| 42-GX-DK | 2026-05-20 | |||
| 16-PZ-KP | 2026-05-02 | |||
| 40-GF-KL | 2026-04-30 | |||
| 26-LL-PL | 2026-05-02 | |||
| 14-FR-FX | 2026-04-28 | |||
| 09-PX-NJ | 2026-04-28 | |||
| ZK-140-F | 2026-05-10 | |||
| 76-GS-SR | 2026-05-18 | |||
| 36-DD-PR | 2026-04-21 | |||
| 33-NG-KH | 2026-04-16 | |||
| 79-GT-VH | 2026-04-18 | |||
| 35-LR-FR | 2026-04-23 | |||
| 81-LV-DT | 2026-04-25 | |||
| 97-RD-JR | 2026-04-11 | |||
| 66-FZ-ND | 2026-04-20 | |||
| 75-NV-NN | 2026-05-03 | |||
| 87-HJ-BG | 2026-05-03 | |||
| 87-LZ-FG | 2026-04-07 | |||
| 96-FT-JD | 2026-04-17 | |||
| 02-NS-DV | 2026-05-06 | |||
| 60-PB-BB | 2026-04-07 | |||
| H-921-LJ | 2026-05-13 | |||
| 58-PR-PR | 2026-04-03 | |||
| 39-LZ-HT | 2026-04-05 | |||
| 22-PZ-KP | 2026-04-13 | |||
| 55-HP-GJ | 2026-04-27 | |||
| 33-JX-RX | 2026-04-25 |