Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.834,-
Nee
2001
2026-04-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken 79-GT-VH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 122 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1783 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Met een massa van 1.355 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 37 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 325 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1783 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1355 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-05 |
| APK vervaldatum | 2027-04-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V40 stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.412 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.412,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 234.369 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1138 |
| Periode | 1999-06-01 - 2006-08-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3724 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 1999 | 54 | 1 | € 6.402,- | |
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 2000 | 163 | 5 | € 6.319,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2001 | 201 | 6 | € 6.274,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2002 | 162 | 10 | € 5.836,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 143 | 13 | € 5.715,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2004 | 94 | 4 | € 5.981,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 29.859,- | € 6.226,- |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 96-DN-LG | |||
| 77-JT-SL | |||
| 04-JR-RK | |||
| 25-NS-ZG | |||
| 17-PZ-KP | |||
| 10-LR-RP | |||
| 28-LP-LR | |||
| 11-HL-GH | |||
| 92-NV-GP | |||
| 02-PV-SK | |||
| 04-DN-JH | |||
| 89-NJ-TK | |||
| 77-PS-RR | |||
| 01-LJ-KL | |||
| 61-LG-KG | |||
| 57-NS-LL | |||
| 07-DR-BV | |||
| 82-HX-LS | |||
| 91-LP-DN | |||
| 46-NJ-LS | |||
| 56-GR-XR | |||
| 93-JK-RP | |||
| 96-GF-BK | |||
| 87-LT-HT | |||
| 35-HG-ZS | |||
| 03-PF-SR | |||
| 08-NV-ZT | |||
| 83-PX-TH | |||
| 18-PK-TX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-NX-BX | 2026-05-03 | |||
| 16-PZ-KP | 2026-05-02 | |||
| 09-PX-NJ | 2026-04-28 | |||
| 32-JH-BF | 2026-05-18 | |||
| 14-FR-FX | 2026-04-28 | |||
| 40-GF-KL | 2026-04-30 | |||
| 14-LG-LV | 2026-05-17 | |||
| 26-LL-PL | 2026-05-02 | |||
| 02-NS-DV | 2026-05-06 | |||
| 42-GX-DK | 2026-05-20 | |||
| ZK-140-F | 2026-05-10 | |||
| 33-NG-KH | 2026-04-16 | |||
| 97-RD-JR | 2026-04-11 | |||
| 76-GS-SR | 2026-05-18 | |||
| 36-DD-PR | 2026-04-21 | |||
| 75-NV-NN | 2026-05-03 | |||
| 87-HJ-BG | 2026-05-03 | |||
| 35-LR-FR | 2026-04-23 | |||
| 87-LZ-FG | 2026-04-07 | |||
| 81-LV-DT | 2026-04-25 | |||
| 93-HP-LX | 2026-04-01 | |||
| 60-PB-BB | 2026-04-07 | |||
| 58-PR-PR | 2026-04-03 | |||
| 56-JS-GX | 2026-04-21 | |||
| 55-HP-GJ | 2026-04-27 | |||
| JV-657-B | 2026-03-31 | |||
| 66-FZ-ND | 2026-04-20 | |||
| H-921-LJ | 2026-05-13 | |||
| 96-FT-JD | 2026-04-17 | |||
| 33-JX-RX | 2026-04-25 |