Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.085,-
Nee
2001
2024-07-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken 35-HG-ZS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. Dit model beschikt over een 1783 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.395 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 687 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1783 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1800 kg |
| Lengte | 4,52 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2024-07-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-07-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-07-06 |
| APK vervaldatum | 2026-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V40
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 10 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1257 |
| Periode | 1999-06-03 - 2005-02-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 820 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 39 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 1999 | 54 | 1 | € 6.402,- | |
| 1999 | 199 | 2 | € 5.775,- | |
| 2000 | 163 | 5 | € 6.319,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2000 | 591 | 13 | € 5.757,- | |
| 2001 | 201 | 6 | € 6.274,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2001 | 812 | 18 | € 5.724,- | |
| 2002 | 162 | 10 | € 5.836,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2002 | 811 | 13 | € 5.224,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 672 | 10 | € 5.073,- | |
| 2003 | 143 | 13 | € 5.715,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2004 | 94 | 4 | € 5.981,- | |
| 2004 | 507 | 17 | € 5.321,- | |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2005 | 3 | 0 | € 29.859,- | € 6.226,- |
| 2005 | 128 | 1 | € 26.692,- | € 5.459,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| 2006 | 4 | 0 | € 27.337,- | € 5.492,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 83-PX-TH | 2026-05-27 | |||
| 28-LP-LR | 2026-05-23 | |||
| 57-NS-LL | 2026-05-23 | |||
| 42-GX-DK | 2026-05-20 | |||
| 76-GS-SR | 2026-05-18 | |||
| 32-JH-BF | 2026-05-18 | |||
| 14-LG-LV | 2026-05-17 | |||
| H-921-LJ | 2026-05-13 | |||
| ZK-140-F | 2026-05-10 | |||
| 02-NS-DV | 2026-05-06 | |||
| 87-HJ-BG | 2026-05-03 | |||
| 81-NX-BX | 2026-05-03 | |||
| 75-NV-NN | 2026-05-03 | |||
| 26-LL-PL | 2026-05-02 | |||
| 40-GF-KL | 2026-04-30 | |||
| 14-FR-FX | 2026-04-28 | |||
| 55-HP-GJ | 2026-04-27 | |||
| 33-JX-RX | 2026-04-25 | |||
| 81-LV-DT | 2026-04-25 | |||
| 35-LR-FR | 2026-04-23 | |||
| 62-LN-BP | 2026-04-22 | |||
| 56-JS-GX | 2026-04-21 | |||
| 36-DD-PR | 2026-04-21 | |||
| 66-FZ-ND | 2026-04-20 | |||
| 79-GT-VH | 2026-04-18 | |||
| 96-FT-JD | 2026-04-17 | |||
| 33-NG-KH | 2026-04-16 | |||
| 92-LJ-FR | 2026-04-16 | |||
| 55-JV-PD | 2026-04-15 | |||
| 06-NZ-JB | 2026-04-14 |