Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 238.640
€ 46.035,-
Ja, 2025
2019
2025-10-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne Turbo met kenteken HVP-82-H is afkomstig uit het bouwjaar 2019. In juli 2025 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Porsche bedroeg € 238.640. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 549 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 3996 cc motor met 8 cilinders. De topsnelheid van deze auto bedraagt 286 km/h. Een fors gewicht van 2.275 kg geeft extra rijcomfort. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 403 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 81.000.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 550 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| CO₂-uitstoot | 311 |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2275 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2915 kg |
| Lengte | 4,94 m |
| Breedte | 2,00 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2019-12-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2025-07-02 |
| APK vervaldatum | 2027-07-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Cayenne Turbo stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2019
€ 82.900 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne Turbo
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
7 maandenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2019 | € 82.900,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2019 | 111.687 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2019 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 600 |
| Periode | 2010-03-22 - 2022-09-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 664 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 284 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 156 | 70 | € 174.041,- | € 30.442,- |
| 2011 | 131 | 61 | € 195.167,- | € 30.340,- |
| 2012 | 79 | 36 | € 189.915,- | € 33.208,- |
| 2013 | 11 | 5 | € 200.531,- | € 33.702,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 174.599,- | € 47.822,- |
| 2017 | 3 | 2 | € 210.870,- | € 49.265,- |
| 2018 | 156 | 55 | € 230.900,- | € 51.435,- |
| 2019 | 102 | 45 | € 237.089,- | € 46.153,- |
| 2020 | 18 | 7 | € 240.535,- | € 49.313,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 264.386,- | € 62.223,- |
| 2022 | 1 | 0 | € 284.453,- | € 75.101,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| Z-292-JZ | |||
| GZR-82-P | |||
| TB-130-P | |||
| JGG-15-J | |||
| TL-913-F | |||
| L-666-ZK | |||
| XF-148-H | |||
| XR-349-P | |||
| P-028-KR | |||
| N-139-GR | |||
| TB-071-F | |||
| G-373-SG | |||
| GVR-21-X | |||
| X-302-GL | |||
| HZF-40-F | |||
| JGG-94-G | |||
| TB-703-S | |||
| J-757-HF | |||
| 83-TFX-1 | |||
| 39-TLN-9 | |||
| 33-LVK-3 | |||
| 55-NLF-2 | |||
| J-960-FT | |||
| 94-XXH-5 | |||
| 64-NJX-7 | |||
| 69-NVL-2 | |||
| ZR-809-R | |||
| 44-TLH-3 | |||
| JT-994-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HGG-34-T | 2026-05-15 | |||
| 90-TTZ-1 | 2026-05-14 | |||
| S-580-TV | 2026-05-06 | |||
| SX-679-K | 2026-05-06 | |||
| 65-LXD-1 | 2026-05-02 | |||
| KD-832-V | 2026-04-28 | |||
| TL-087-L | 2026-04-16 | |||
| TN-066-N | 2026-04-15 | |||
| 53-ZFG-6 | 2026-04-16 | |||
| SG-740-G | 2026-04-10 | |||
| JDH-73-R | 2026-04-07 | |||
| 64-ZDR-6 | 2026-04-03 | |||
| 41-NLN-6 | 2026-03-25 | |||
| JLJ-39-G | 2026-04-02 | |||
| Z-065-GF | 2026-03-15 | |||
| TK-996-K | 2026-03-13 | |||
| RV-483-G | 2026-03-11 | |||
| R-364-RT | 2024-12-22 | |||
| TB-143-K | 2026-03-08 | |||
| RK-977-P | 2026-03-07 | |||
| ZG-681-Z | 2026-03-03 | |||
| G-007-KL | 2026-03-02 | |||
| JNL-65-R | 2026-02-27 | |||
| N-245-LV | 2025-01-31 | |||
| ZG-781-V | 2026-01-17 | |||
| 6-KFT-46 | 2026-02-28 | |||
| G-605-JT | 2024-01-23 | |||
| G-953-FN | 2025-11-15 | |||
| TV-413-R | 2025-02-14 | |||
| ZV-097-R | 2025-10-28 |