Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo XC90 met kenteken H-858-LT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Dit voertuig is in maart 2020 geïmporteerd naar Nederland. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 209 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2521 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.7 liter per 100 km. Een fors gewicht van 2.024 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 04-03-2020. Dit voertuig moet over 366 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2024 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2570 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Eerste registratie | 2004-11-01 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2020-03-04 |
| APK vervaldatum | 2025-05-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo XC90 MPV
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 6.828 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.828 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
Volvo XC90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 6.828,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 244.413 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 805 |
| Periode | 2003-03-31 - 2010-06-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 575 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Aantal import auto's | 218 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 11 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 12-KDJ-5 | 2026-05-15 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 86-KLS-9 | 2026-04-07 | |||
| 28-KKL-9 | 2026-04-22 | |||
| 38-JXN-3 | 2026-04-12 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 62-KZD-1 | 2026-03-31 | |||
| 81-KKS-6 | 2026-03-26 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| TL-530-V | 2026-03-12 | |||
| G-414-RV | 2025-07-17 | |||
| G-782-VR | 2024-01-18 | |||
| Z-059-HT | 2025-06-27 | |||
| 95-SJ-XF | 2025-03-14 | |||
| P-708-KD | 2025-01-24 | |||
| 23-ZJ-TN | 2020-09-08 | |||
| H-988-XV | 2021-01-14 | |||
| 13-KJB-2 | 2025-01-04 | |||
| X-956-HN | 2024-03-07 | |||
| 27-TN-ZH | 2025-01-17 | |||
| ZT-592-V | 2024-03-19 |