Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.159,-
Ja, 2009
2004
2023-02-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Xc90 met kenteken 13-KJB-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. In december 2009 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 209 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.1 l/100 km. Dankzij 2.009 kg voelt deze auto krachtig en solide. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 267 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 210 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2009 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2540 kg |
| Lengte | 4,80 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,78 m |
| Wielbasis | 2,86 m |
| Tenaamstelling | 2023-02-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-12-01 |
| APK vervaldatum | 2027-02-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Xc90 MPV
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 7.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Xc90
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 7.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 267.851 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 874 |
| Periode | 2004-03-03 - 2006-12-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 76 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 33 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 100 | 50 | € 16.510,- | |
| 2004 | 169 | 82 | € 16.220,- | |
| 2004 | 28 | 14 | € 14.934,- | |
| 2004 | 27 | 13 | € 14.969,- | |
| 2005 | 121 | 52 | € 74.138,- | € 16.524,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2005 | 39 | 18 | € 65.551,- | € 14.967,- |
| 2006 | 88 | 30 | € 72.182,- | € 15.936,- |
| 2006 | 9 | 1 | € 67.458,- | € 17.031,- |
| 2006 | 2 | 1 | € 14.891,- | |
| 2007 | 4 | 2 | € 6.807,- | |
| 2009 | 66 | 2 | € 56.519,- | € 20.552,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 59.463,- | € 22.060,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| K-922-NV | 2026-05-21 | |||
| TD-470-N | 2026-05-18 | |||
| 50-ST-PK | 2026-04-29 | |||
| 23-RN-HH | 2026-05-21 | |||
| Z-418-NJ | 2026-05-13 | |||
| 74-XG-LV | 2026-05-08 | |||
| 62-TL-JF | 2026-05-08 | |||
| K-951-VG | 2026-04-05 | |||
| 73-LNH-4 | 2026-04-04 | |||
| 36-SVP-5 | 2026-03-22 | |||
| JPP-38-R | 2026-03-16 | |||
| L-574-VX | 2026-03-12 | |||
| 76-XP-RG | 2022-02-11 | |||
| J-620-NX | 2024-08-14 | |||
| 41-RD-FT | 2023-07-12 | |||
| 37-RR-BJ | 2025-02-18 | |||
| N-190-NG | 2024-11-29 | |||
| 18-SPF-2 | 2024-05-25 | |||
| 93-RV-GJ | 2023-03-07 | |||
| ZT-592-V | 2024-03-19 | |||
| R-024-TS | 2024-01-20 | |||
| 27-TN-ZH | 2025-01-17 | |||
| G-782-VR | 2024-01-18 | |||
| X-764-ZR | 2026-01-19 | |||
| 95-SJ-XF | 2025-03-14 | |||
| H-858-LT | 2022-01-23 | |||
| R-582-DN | 2025-09-11 | |||
| HSG-22-V | 2025-08-23 | |||
| H-002-JV | 2023-10-07 | |||
| L-814-LT | 2024-09-14 |