Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 43.131
€ 5.884,-
Nee
2015
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken GJ-173-R is afkomstig uit het bouwjaar 2015. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volkswagen was € 43.131. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 184 pk. Dit model beschikt over een 1968 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.2 l/100 km. Met 1.395 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 03-06-2015. De volgende APK-keuring staat gepland voor 31-08-2023. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 9.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1968 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 184 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1860 kg |
| Lengte | 4,36 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Eerste registratie | 2015-06-05 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-06-05 |
| APK vervaldatum | 2023-08-31 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volkswagen Golf stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2015
€ 13.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.725 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
28 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De fusees hebben bij fabricage geen of een onjuiste warmtebehandeling ondergaan. Hierdoor hebben ze een te geringe hardheid.
De fusees kunnen breken. Hierdoor kan het voertuig onbestuurbaar worden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht zo spoedig mogelijk contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de fusees controleren en indien nodig vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2015 | € 13.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2015 | 264.270 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2015 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 718 |
| Periode | 2014-03-21 - 2017-01-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 310 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 129 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 42% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 500 | 258 | € 45.697,- | € 3.483,- |
| 2014 | 119 | 52 | € 42.168,- | € 3.815,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 44.812,- | € 818,- |
| 2015 | 597 | 296 | € 46.589,- | € 3.699,- |
| 2015 | 134 | 53 | € 43.172,- | € 3.887,- |
| 2015 | 134 | 53 | € 43.172,- | € 3.887,- |
| 2016 | 401 | 189 | € 46.649,- | € 4.800,- |
| 2016 | 55 | 23 | € 42.560,- | € 4.428,- |
| 2016 | 55 | 23 | € 42.560,- | € 4.428,- |
| 2017 | 10 | 5 | € 49.132,- | € 4.915,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 42.488,- | € 7.037,- |
| 2017 | 2 | 1 | € 42.488,- | € 7.037,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| G-547-DH | |||
| XP-227-V | |||
| L-413-KP | |||
| P-340-HX | |||
| 6-ZGG-29 | |||
| KN-514-G | |||
| GR-485-P | |||
| R-077-BH | |||
| NX-261-R | |||
| 6-TXJ-61 | |||
| H-584-VB | |||
| GT-206-F | |||
| TX-536-D | |||
| 3-XRV-46 | |||
| TX-601-B | |||
| PN-004-Z | |||
| 6-ZFB-43 | |||
| KX-701-L | |||
| JS-662-X | |||
| 7-TNJ-66 | |||
| SB-949-S | |||
| RT-624-D | |||
| R-807-RV | |||
| N-947-FT | |||
| RF-632-K | |||
| L-163-VJ | |||
| NK-969-T | |||
| KD-590-Z | |||
| KB-344-B | |||
| RJ-337-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| NF-143-V | 2026-05-19 | |||
| PB-800-F | 2026-05-14 | |||
| XJ-252-N | 2026-05-16 | |||
| HLF-26-N | 2026-05-05 | |||
| JXT-53-V | 2026-05-19 | |||
| J-787-RT | 2026-05-18 | |||
| RG-419-V | 2026-05-16 | |||
| HND-42-T | 2026-05-15 | |||
| JV-582-H | 2026-05-16 | |||
| JL-985-Z | 2026-04-14 | |||
| J-765-PF | 2026-04-28 | |||
| P-025-RG | 2026-04-09 | |||
| R-175-TF | 2026-04-02 | |||
| G-774-HT | 2026-04-11 | |||
| JNT-43-H | 2026-03-23 | |||
| SV-302-R | 2026-04-08 | |||
| RJ676G | 2026-05-06 | |||
| 3ZJK93 | 2026-05-06 | |||
| TH599S | 2026-05-06 | |||
| SX-333-H | 2026-03-29 | |||
| K-410-VS | 2026-03-12 | |||
| T-538-SJ | 2026-03-12 | |||
| H-762-SK | 2026-03-26 | |||
| NG-922-H | 2024-04-27 | |||
| GX-336-J | 2023-03-11 | |||
| 1-XBL-05 | 2023-12-30 | |||
| NX-609-P | 2025-11-25 | |||
| L-514-NG | 2023-05-24 | |||
| PK-612-T | 2024-02-10 | |||
| J-257-HF | 2025-10-25 |