Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 202.656
€ 56.070,-
Ja, 2019
2017
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne met kenteken G-128-LG is afkomstig uit het bouwjaar 2017. In november 2019 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De nieuwwaarde van deze Porsche bedroeg € 202.656. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 549 pk. De cilinderinhoud bedraagt 3996 cm³ en de auto heeft 8 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 286 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 11.7 liter per 100 km. Dankzij 2.250 kg voelt deze auto krachtig en solide. De volgende APK-keuring staat gepland voor 05-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 54.500.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 3996 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 550 pk |
| Milieulabel | G |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2250 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2935 kg |
| Lengte | 4,93 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Eerste registratie | 2017-12-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2019-11-01 |
| APK vervaldatum | 2026-08-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Porsche Cayenne stationwagen
|
Nu te koop
29 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 29.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
10 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De brandstoftoevoerleiding kan bij de aansluiting in de motorruimte lekken.
Brandstof lekkage in de motorruimte.
De brandstoftoevoerleiding in de motorruimte zal worden vervangen.
Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel functioneert het (rode) continu waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet.
Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. De aanvullende rode continue waarschuwing van het remmenwaarschuwingslampje verschijnt niet.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software.
Als gevolg van een softwarefout in het instrumentenpaneel werkt het continue waarschuwingslampje voor versleten remvoeringen niet.
Bij een versleten remvoering wordt alleen de bevestigbare gele waarschuwing Remvoering versleten weergegeven in het instrumentenpaneel. Er verschijnt geen aanvullende, continue waarschuwing, van het remmenwaarschuwingslampje.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal het instrumentenpaneel voorzien van nieuwe software.
Een onderdeel van de middelste gordelsluiting op de achterbank kan door een fout bij de productie te snel slijten.
De autogordelgesp kan bij een frontale aanrijding loskomen van de verankering. Hierdoor biedt de gordel geen bescherming.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de gordelsluiting controleren en indien noodzakelijk vervangen.
De hechting van de voorruit met de carrosserie kan onvoldoende zijn. Hierdoor kan de gelijmde voorruit losraken.
Als de voorruit losraakt bij een ongeval kan dit de kans op letsel vergroten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de voorruit op hechting controleren en indien nodig de voorruit opnieuw verlijmen.
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 590 |
| Periode | 2010-03-22 - 2022-09-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 664 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Aantal import auto's | 284 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 29 |
| Import percentage | 43% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 156 | 70 | € 174.041,- | € 30.442,- |
| 2011 | 131 | 61 | € 195.167,- | € 30.340,- |
| 2012 | 79 | 36 | € 189.915,- | € 33.208,- |
| 2013 | 11 | 5 | € 200.531,- | € 33.702,- |
| 2014 | 2 | 1 | € 174.599,- | € 47.822,- |
| 2017 | 3 | 2 | € 210.870,- | € 49.265,- |
| 2018 | 156 | 55 | € 230.900,- | € 51.435,- |
| 2019 | 102 | 45 | € 237.089,- | € 46.153,- |
| 2020 | 18 | 7 | € 240.535,- | € 49.313,- |
| 2021 | 5 | 2 | € 264.386,- | € 62.223,- |
| 2022 | 1 | 0 | € 284.453,- | € 75.101,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JGG-15-J | |||
| TL-913-F | |||
| XF-148-H | |||
| XR-349-P | |||
| TB-130-P | |||
| L-666-ZK | |||
| P-028-KR | |||
| GZR-82-P | |||
| Z-292-JZ | |||
| N-139-GR | |||
| G-373-SG | |||
| GVR-21-X | |||
| X-302-GL | |||
| JGG-94-G | |||
| TB-703-S | |||
| TB-071-F | |||
| HZF-40-F | |||
| 83-TFX-1 | |||
| 39-TLN-9 | |||
| 33-LVK-3 | |||
| J-757-HF | |||
| 55-NLF-2 | |||
| J-960-FT | |||
| 94-XXH-5 | |||
| 64-NJX-7 | |||
| 69-NVL-2 | |||
| ZR-809-R | |||
| 44-TLH-3 | |||
| JT-994-P |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| HGG-34-T | 2026-05-15 | |||
| 90-TTZ-1 | 2026-05-14 | |||
| S-580-TV | 2026-05-06 | |||
| SX-679-K | 2026-05-06 | |||
| 65-LXD-1 | 2026-05-02 | |||
| KD-832-V | 2026-04-28 | |||
| TL-087-L | 2026-04-16 | |||
| 53-ZFG-6 | 2026-04-16 | |||
| TN-066-N | 2026-04-15 | |||
| SG-740-G | 2026-04-10 | |||
| JDH-73-R | 2026-04-07 | |||
| 64-ZDR-6 | 2026-04-03 | |||
| RV-483-G | 2026-03-11 | |||
| 41-NLN-6 | 2026-03-25 | |||
| JLJ-39-G | 2026-04-02 | |||
| G-007-KL | 2026-03-02 | |||
| Z-065-GF | 2026-03-15 | |||
| TK-996-K | 2026-03-13 | |||
| TB-143-K | 2026-03-08 | |||
| RK-977-P | 2026-03-07 | |||
| ZG-681-Z | 2026-03-03 | |||
| JNL-65-R | 2026-02-27 | |||
| 6-KFT-46 | 2026-02-28 | |||
| ZS-490-V | 2024-03-09 | |||
| L-594-LB | 2022-02-19 | |||
| TK-073-X | 2023-07-04 | |||
| ZV-118-X | 2025-05-13 | |||
| R-741-GG | 2023-01-29 | |||
| J-468-TP | 2024-05-27 | |||
| K-790-FJ | 2025-01-21 |