Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.533,-
Nee
2003
2021-01-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Clio met kenteken 99LHTL is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Dit model beschikt over een 1149 cc motor met 4 cilinders. Dankzij 1.005 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 1961 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1820 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1149 m3 |
| Milieulabel | B |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1080 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1470 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-09 |
| APK vervaldatum | 2021-05-30 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Clio hatchback
|
Nu te koop
22 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Clio
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 738 |
| Periode | 2001-01-26 - 2004-05-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 136 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 25 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 18% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 10 | 6 | € 2.885,- | |
| 2001 | 10 | 6 | € 2.885,- | |
| 2002 | 2 | 0 | € 3.120,- | |
| 2002 | 57 | 8 | € 2.608,- | |
| 2002 | 57 | 8 | € 2.608,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 2.832,- | |
| 2003 | 56 | 7 | € 2.739,- | |
| 2003 | 56 | 7 | € 2.739,- | |
| 2004 | 13 | 4 | € 2.780,- | |
| 2004 | 13 | 4 | € 2.780,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 20-HZ-FP | 2026-05-19 | |||
| 62-LB-RL | 2026-05-21 | |||
| 45-LG-KD | 2026-05-09 | |||
| KR-563-J | 2026-05-06 | |||
| 51-NH-RN | 2026-05-01 | |||
| 7-ZTL-99 | 2026-05-01 | |||
| 57-LX-ZD | 2026-05-05 | |||
| 95-LX-JL | 2026-04-30 | |||
| 71-JG-DS | 2026-04-28 | |||
| 01-LK-LK | 2026-04-18 | |||
| 64-JS-NN | 2026-04-20 | |||
| 33-LZ-KT | 2026-04-15 | |||
| 33-NV-BH | 2026-04-10 | |||
| 93-JD-TG | 2026-05-20 | |||
| 18-JX-GF | 2026-04-03 | |||
| 93-HV-FT | 2026-04-27 | |||
| 33-LK-KG | 2026-03-30 | |||
| 98-LR-BD | 2026-03-30 | |||
| 21-LR-GV | 2026-04-23 | |||
| 63-LG-RB | 2026-03-31 | |||
| 94-NT-BG | 2026-03-20 | |||
| 17-HZ-VG | 2026-03-19 | |||
| 31-LR-XS | 2026-03-18 | |||
| 56-LX-JL | 2026-03-09 | |||
| 11-JL-LK | 2026-02-27 | |||
| 70-LF-LR | 2026-03-23 | |||
| 63-ND-KJ | 2024-03-09 | |||
| 39-LK-FL | 2021-01-07 | |||
| 58-LR-DK | 2025-03-26 | |||
| 68-ND-LV | 2024-05-31 |