Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.844,-
Nee
2006
2024-08-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken 98-TL-XZ is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 90 pk. Dit model beschikt over een 1364 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dankzij 1.140 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 655 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-11-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-11-09 |
| APK vervaldatum | 2027-03-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Corsa MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.996 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Eigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.996,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 199.225 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 967 |
| Periode | 2006-10-19 - 2010-12-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6071 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 658 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2007 | 128 | 5 | € 19.734,- | € 4.320,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2008 | 175 | 0 | € 19.583,- | € 4.213,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2009 | 94 | 14 | € 19.193,- | € 3.642,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2010 | 18 | 0 | € 18.883,- | € 3.772,- |
| 2010 | 409 | 36 | € 16.480,- | € 2.706,- |
| 2010 | 408 | 35 | € 16.482,- | € 2.706,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 04-HHL-5 | |||
| PB-043-K | |||
| SK-088-L | |||
| 39-ZL-KD | |||
| 55-HBD-1 | |||
| 28-ZF-KD | |||
| 70-GRL-8 | |||
| NT-086-X | |||
| 48-KLR-4 | |||
| 04-KFL-3 | |||
| 82-GBF-5 | |||
| 59-XF-PN | |||
| 52-HFL-8 | |||
| P-025-LL | |||
| 74-ZP-FR | |||
| 30-GPB-2 | |||
| 47-JXJ-3 | |||
| 42-GKN-9 | |||
| 19-GTF-1 | |||
| 10-TN-GN | |||
| 37-HBL-6 | |||
| 08-GKV-5 | |||
| 76-GSL-8 | |||
| 32-TT-BL | |||
| 69-KLZ-5 | |||
| 22-JGL-6 | |||
| K-062-RV | |||
| 00-HRH-2 | |||
| 47-HBL-6 | |||
| 96-XR-JH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| PD-705-K | 2026-05-22 | |||
| 03-ZF-DR | 2026-05-21 | |||
| 18-JDH-4 | 2026-05-19 | |||
| 94-ZL-GF | 2026-05-19 | |||
| 65-KLR-5 | 2026-05-23 | |||
| 60-JND-8 | 2026-05-16 | |||
| 80-KRB-2 | 2026-05-22 | |||
| K-310-RZ | 2026-05-23 | |||
| 71-HVT-1 | 2026-05-15 | |||
| 72-XL-BX | 2026-05-21 | |||
| 33-HDK-3 | 2026-05-28 | |||
| 94-ZR-XV | 2026-05-27 | |||
| 43-HSV-4 | 2026-05-19 | |||
| 83-HXX-2 | 2026-05-28 | |||
| 20-GXF-5 | 2026-05-16 | |||
| 17-HBG-1 | 2026-05-19 | |||
| 38-GBF-5 | 2026-05-26 | |||
| 90-GVX-2 | 2026-05-11 | |||
| HNF-75-G | 2026-05-20 | |||
| J-863-PS | 2026-05-12 | |||
| J-383-TB | 2026-05-26 | |||
| R-246-BB | 2026-05-17 | |||
| K-731-PK | 2026-05-28 | |||
| 19-ZK-BS | 2026-05-11 | |||
| 47-HPZ-4 | 2026-05-09 | |||
| N-287-RT | 2026-05-24 | |||
| 48-ZH-ZP | 2026-05-07 | |||
| L-794-HR | 2026-05-05 | |||
| 15-JNX-5 | 2026-05-07 | |||
| 77-XN-NS | 2026-05-09 |