Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.457,-
Ja, 2022
2006
2026-02-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken N-762-LH is op kenteken gezet in 2006. Deze auto is 16 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1364 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 173 km/h. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Met een massa van 1.140 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 97 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 08-02-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-12-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2022-01-11 |
| APK vervaldatum | 2026-02-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Corsa MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.996 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Geïmporteerd naar Nederland
Na 15 jarenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.996,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 199.225 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 967 |
| Periode | 2006-10-19 - 2010-12-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6071 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 658 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2007 | 128 | 5 | € 19.734,- | € 4.320,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2008 | 175 | 0 | € 19.583,- | € 4.213,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2009 | 94 | 14 | € 19.193,- | € 3.642,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2010 | 18 | 0 | € 18.883,- | € 3.772,- |
| 2010 | 409 | 36 | € 16.480,- | € 2.706,- |
| 2010 | 408 | 35 | € 16.482,- | € 2.706,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 91-XH-GR | |||
| R-991-TG | |||
| 96-XK-HZ | |||
| 57-XG-LB | |||
| 38-XG-HG | |||
| 30-ZG-XT | |||
| 51-ZR-PR | |||
| 62-LDJ-2 | |||
| T-050-GR | |||
| 56-KHV-1 | |||
| 91-ZF-KF | |||
| 56-GVL-3 | |||
| NJ-098-R | |||
| 31-ZG-GZ | |||
| 65-XK-KR | |||
| K-538-RG | |||
| XR-560-F | |||
| 82-JPZ-1 | |||
| 83-ZF-LR | |||
| 62-ZF-VS | |||
| RV-609-N | |||
| 78-TL-XZ | |||
| 09-TN-NH | |||
| 80-HZB-6 | |||
| 76-XP-PH | |||
| 22-KBV-2 | |||
| 58-XX-BK | |||
| 77-HTK-1 | |||
| 67-ZP-TP | |||
| 25-GXH-8 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-GBF-5 | 2026-05-26 | |||
| 83-HXX-2 | 2026-05-28 | |||
| 94-ZR-XV | 2026-05-27 | |||
| 33-HDK-3 | 2026-05-28 | |||
| N-287-RT | 2026-05-24 | |||
| 10-HTN-5 | 2026-05-25 | |||
| 19-XK-XJ | 2026-05-22 | |||
| K-310-RZ | 2026-05-23 | |||
| HNF-75-G | 2026-05-20 | |||
| 02-TL-NR | 2026-05-19 | |||
| 29-ZK-BN | 2026-05-25 | |||
| R-246-BB | 2026-05-17 | |||
| 57-ZR-LB | 2026-05-27 | |||
| 43-HSV-4 | 2026-05-19 | |||
| 17-HBG-1 | 2026-05-19 | |||
| 12-GJH-8 | 2026-05-25 | |||
| 80-KRB-2 | 2026-05-22 | |||
| 38-ZR-NS | 2026-05-22 | |||
| 20-GXF-5 | 2026-05-16 | |||
| 18-HNR-4 | 2026-05-22 | |||
| 99-KSB-2 | 2026-05-18 | |||
| 68-KFB-3 | 2026-05-12 | |||
| 94-ZL-GF | 2026-05-19 | |||
| 51-XX-ZS | 2026-05-26 | |||
| 18-JDH-4 | 2026-05-19 | |||
| N-789-KP | 2026-05-13 | |||
| J-863-PS | 2026-05-12 | |||
| 19-ZK-BS | 2026-05-11 | |||
| H-598-XF | 2026-05-09 | |||
| 77-XN-NS | 2026-05-09 |