Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.933,-
Nee
2006
2025-10-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Corsa met kenteken 80-TL-FX is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1364 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.9 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.140 kg. Dit voertuig is al 221 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 16-05-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1140 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1585 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-10-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-26 |
| APK vervaldatum | 2026-05-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Corsa MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.996 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Corsa
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.996,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 199.225 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 967 |
| Periode | 2006-10-19 - 2010-12-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6071 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Aantal import auto's | 658 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 12 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2006 | 132 | 5 | € 3.036,- | |
| 2007 | 128 | 5 | € 19.734,- | € 4.320,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2007 | 1298 | 84 | € 17.693,- | € 3.583,- |
| 2008 | 175 | 0 | € 19.583,- | € 4.213,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2008 | 2264 | 177 | € 17.498,- | € 3.215,- |
| 2009 | 94 | 14 | € 19.193,- | € 3.642,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2009 | 1968 | 356 | € 16.473,- | € 2.629,- |
| 2010 | 18 | 0 | € 18.883,- | € 3.772,- |
| 2010 | 409 | 36 | € 16.480,- | € 2.706,- |
| 2010 | 408 | 35 | € 16.482,- | € 2.706,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 91-XL-TV | |||
| 14-GRK-2 | |||
| 96-TJG-6 | |||
| 96-XX-ZS | |||
| 69-XL-SG | |||
| 14-HRX-2 | |||
| 97-KGL-5 | |||
| 52-HNG-9 | |||
| 71-ZJ-XV | |||
| 83-ZR-GD | |||
| 18-HVJ-4 | |||
| 17-HNH-9 | |||
| 99-XS-DD | |||
| 58-XX-BK | |||
| 76-XP-PH | |||
| 89-ZD-GR | |||
| 74-HRK-2 | |||
| 16-XK-XD | |||
| 40-GZP-8 | |||
| 52-XT-NB | |||
| 25-GXH-8 | |||
| 69-ZN-JL | |||
| 92-ZB-FL | |||
| 86-GKB-2 | |||
| 90-ZK-NR | |||
| 22-KBV-2 | |||
| 86-HSN-4 | |||
| 17-KGT-6 | |||
| 77-HTK-1 | |||
| 31-ZG-GZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 29-ZK-BN | 2026-05-25 | |||
| 12-GJH-8 | 2026-05-25 | |||
| 57-ZR-LB | 2026-05-27 | |||
| 38-ZR-NS | 2026-05-22 | |||
| 10-HTN-5 | 2026-05-25 | |||
| 18-HNR-4 | 2026-05-22 | |||
| 51-XX-ZS | 2026-05-26 | |||
| 19-XK-XJ | 2026-05-22 | |||
| 95-LGB-4 | 2026-05-22 | |||
| 99-KSB-2 | 2026-05-18 | |||
| N-287-RT | 2026-05-24 | |||
| 02-TL-NR | 2026-05-19 | |||
| 33-HDK-3 | 2026-05-28 | |||
| 94-ZR-XV | 2026-05-27 | |||
| 38-GBF-5 | 2026-05-26 | |||
| 83-HXX-2 | 2026-05-28 | |||
| RV-316-K | 2026-05-28 | |||
| SN-231-J | 2026-05-13 | |||
| N-789-KP | 2026-05-13 | |||
| 68-KFB-3 | 2026-05-12 | |||
| R-246-BB | 2026-05-17 | |||
| 24-GVG-4 | 2026-05-19 | |||
| 22-XT-RN | 2026-05-09 | |||
| HNF-75-G | 2026-05-20 | |||
| 17-HBG-1 | 2026-05-19 | |||
| 70-KJN-9 | 2026-05-20 | |||
| K-310-RZ | 2026-05-23 | |||
| H-598-XF | 2026-05-09 | |||
| 87-HTV-4 | 2026-05-07 | |||
| 95-ZL-SG | 2026-05-06 |