Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.617,-
Ja, 2010
2000
2025-02-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 98-KKF-1 is op kenteken gezet in 2000. Deze auto is 10 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 205 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.465 kg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 05-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 206 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1530 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1810 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-06-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-01-16 |
| APK vervaldatum | 2027-02-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 cabriolet
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 5.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 5.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 257.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1396 |
| Periode | 1999-10-04 - 2004-04-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 296 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 109 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 37% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 1999 | 6 | 1 | € 11.627,- | |
| 2000 | 115 | 29 | € 13.130,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2000 | 91 | 30 | € 12.672,- | |
| 2001 | 130 | 38 | € 13.990,- | |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2001 | 117 | 43 | € 53.751,- | € 13.300,- |
| 2002 | 72 | 19 | € 13.218,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2002 | 58 | 24 | € 12.901,- | |
| 2003 | 20 | 6 | € 13.491,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2003 | 22 | 10 | € 12.903,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- | |
| 2004 | 2 | 1 | € 14.613,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 65-JH-TK | 2026-05-14 | |||
| 27-LP-PB | 2026-04-14 | |||
| 56-FN-ZN | 2026-04-20 | |||
| KG-245-K | 2026-05-18 | |||
| 45-NZ-BT | 2026-05-11 | |||
| 92-PG-TL | 2026-04-04 | |||
| Z-585-LP | 2026-03-29 | |||
| 18-HR-KX | 2026-04-20 | |||
| 87-FD-JN | 2023-04-25 | |||
| 44-ZSJ-1 | 2023-11-02 | |||
| 28-JH-PR | 2020-08-02 | |||
| 88-JG-ZL | 2024-12-15 | |||
| 66-LT-RF | 2022-04-26 | |||
| 35-KNR-3 | 2025-12-20 | |||
| 53-FH-RJ | 2022-04-02 | |||
| 07-ZL-SZ | 2025-09-14 | |||
| 61-RR-KH | 2023-07-03 | |||
| 59-HB-GH | 2025-01-11 | |||
| 42-FG-VG | 2023-11-04 | |||
| 10RXJJ | 2022-01-13 | |||
| 74-DT-ZF | 2023-08-18 | |||
| 79-NH-DN | 2023-01-14 | |||
| RF-522-D | 2026-01-02 | |||
| 59-FH-GH | 2021-07-29 | |||
| 92-GL-LP | 2021-10-29 | |||
| 76-NTJ-1 | 2023-08-05 | |||
| 35GVZS | 2021-10-28 | |||
| 42-FT-PV | 2024-09-28 | |||
| 64-JP-DV | 2023-06-10 | |||
| 96-FH-XV | 2020-05-13 |