Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.160,-
Nee
2002
2021-12-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 97LFGN is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 2401 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met een massa van 1.656 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2021. Dit voertuig moet over 1544 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1736 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2021-12-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-29 |
| APK vervaldatum | 2022-03-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
9 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 368.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1186 |
| Periode | 2001-09-21 - 2006-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1459 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 377 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 55LHXN | 2020-06-10 | |||
| 75LJHN | 2021-04-25 | |||
| 14-NL-BL | 2021-05-03 | |||
| 60-RJ-FL | 2022-01-27 | |||
| 44-NRG-5 | 2022-06-13 | |||
| 27-NJ-XG | 2022-10-26 | |||
| 45-NB-KS | 2026-01-20 |