Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 14.036,-
Nee
2002
2019-05-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1736 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2019-05-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-19 |
| APK vervaldatum | 2024-05-03 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Eerste registratie
Volvo V70
Huidige eigenaar
7 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 368.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1190 |
| Periode | 2001-09-21 - 2006-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1459 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 377 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 60-ZF-VL | 2026-02-21 | |||
| 11-JX-GH | 2026-01-30 | |||
| 49-RN-VR | 2026-01-21 | |||
| 76-JX-LD | 2026-01-21 | |||
| 20-NSG-4 | 2025-12-11 | |||
| PS-267-J | 2025-12-01 | |||
| 29-JR-ZR | 2025-10-31 |