Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.283,-
Nee
2002
2022-05-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 04-JN-JH is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2401 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.5 l/100 km. Met 1.690 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 1464 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2022-05-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-06-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-06-12 |
| APK vervaldatum | 2026-07-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
27 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 368.999 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 2001-09-21 - 2006-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1459 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 377 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| KG-510-K | 2026-05-26 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 96-SR-FZ | 2024-03-31 | |||
| 18RZRJ | 2021-03-05 | |||
| 19-SR-BS | 2023-07-25 | |||
| 72-PP-LG | 2023-04-08 | |||
| 04-SN-KJ | 2021-10-14 | |||
| 61-LB-RR | 2021-03-16 |