Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.841,-
Nee
2005
2024-09-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 97-RF-XL is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1840 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Met 1.350 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 619 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-03-11 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-03-11 |
| APK vervaldatum | 2026-09-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
22 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
7 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 158.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 62-PD-LD | 2023-01-09 | |||
| 76-PJ-VF | 2024-03-23 | |||
| 31-RF-TK | 2025-03-24 | |||
| 05-RP-LK | 2022-08-06 | |||
| 53-PL-TK | 2024-08-20 | |||
| 43-NG-KK | 2024-08-30 | |||
| 05-RG-TZ | 2025-11-04 | |||
| 32-PN-HV | 2023-09-01 | |||
| 74-PZ-XS | 2021-06-11 | |||
| 25-RL-SG | 2025-11-04 | |||
| 42-NG-KK | 2021-03-16 | |||
| 70-RP-LJ | 2024-03-29 | |||
| 16-SL-SJ | 2021-10-18 | |||
| 05-PF-PX | 2023-01-30 | |||
| 78-SL-SH | 2022-07-21 | |||
| 53-HB-LD | 2020-05-06 | |||
| 10-PK-XD | 2025-11-04 | |||
| 77-PZ-SL | 2025-03-22 | |||
| 68-RX-FN | 2022-09-27 | |||
| 10-PP-RN | 2023-05-02 |