Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.841,-
Nee
2005
2024-03-29
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 70-RP-LJ is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. Dit model beschikt over een 1840 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.350 kg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 313 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2024-03-29 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-06-30 |
| APK vervaldatum | 2027-04-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
29 dagenHuidige eigenaar
2 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 158.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1183 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 16-SL-SJ | 2021-10-18 | |||
| 74-PZ-XS | 2021-06-11 | |||
| 43-NG-KK | 2024-08-30 | |||
| 10-PP-RN | 2023-05-02 | |||
| 18-LZ-LK | 2025-07-07 | |||
| 25-NB-VN | 2022-11-22 | |||
| 55-PZ-KT | 2024-06-24 | |||
| 03-RK-XD | 2023-10-10 | |||
| 78-SL-SH | 2022-07-21 | |||
| 04-SP-PV | 2024-07-06 | |||
| 91-PT-XV | 2023-07-09 | |||
| 64-PZ-SN | 2024-02-26 | |||
| 08-NB-PK | 2020-05-21 | |||
| 62-LD-VP | 2021-10-28 | |||
| 53-HB-LD | 2020-05-06 | |||
| 40-NR-NB | 2023-05-28 | |||
| 19-LV-KL | 2020-07-20 | |||
| 11-PG-NR | 2021-05-03 | |||
| 36-NP-KJ | 2023-05-22 |