Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.464,-
Ja, 2005
2004
2024-09-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Modus met kenteken 94-RV-PN is op kenteken gezet in 2004. In december 2005 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 88 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.245 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 479 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 89 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1320 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,79 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,59 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-12-16 |
| APK vervaldatum | 2025-02-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Modus MPV
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.012 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Modus
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaarEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
12 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.012,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 180.450 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 998 |
| Periode | 2004-08-17 - 2007-10-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 792 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 409 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 52% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2004 | 103 | 54 | € 3.461,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2005 | 569 | 294 | € 3.353,- | |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2006 | 93 | 47 | € 20.920,- | € 3.440,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| 2007 | 27 | 14 | € 18.875,- | € 3.409,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XP-NS | 2026-05-18 | |||
| 76-LVX-6 | 2026-05-01 | |||
| 78-ZG-JJ | 2026-04-30 | |||
| 07-JNP-3 | 2026-04-21 | |||
| GG-871-R | 2026-04-17 | |||
| 46-TN-GX | 2026-05-06 | |||
| 63-XR-HL | 2026-04-07 | |||
| 07-TB-BJ | 2026-03-28 | |||
| 08-SF-BR | 2026-03-26 | |||
| 82-TR-NH | 2023-08-21 | |||
| PG-104-P | 2025-03-22 | |||
| 44STDL | 2021-02-20 | |||
| 15-SR-ZX | 2024-07-23 | |||
| SG-335-T | 2022-02-22 | |||
| 26-XF-RK | 2025-07-14 | |||
| 44-KKG-5 | 2026-02-23 | |||
| 1-TJR-27 | 2022-03-26 | |||
| 18-NTS-1 | 2025-02-01 | |||
| 38-TB-HR | 2020-09-26 | |||
| 51-TH-JR | 2020-08-02 | |||
| 69-TJ-VR | 2024-12-21 | |||
| 67-SZ-DX | 2023-06-11 | |||
| 91-TG-LL | 2023-01-14 | |||
| HG-966-T | 2023-09-18 | |||
| 15-TB-KP | 2022-05-27 | |||
| 16-SR-ZX | 2026-01-14 | |||
| 78-SJX-9 | 2022-09-28 | |||
| TR-019-V | 2026-02-07 | |||
| 27-SN-ZK | 2021-06-12 | |||
| 65-ZF-SL | 2024-06-22 |