Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 5.006,-
Nee
2003
2023-08-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 90-NB-DK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Met een massa van 1.365 kg is deze auto solide gebouwd. Deze auto werd op 02-07-2003 voor het eerst geregistreerd. Dit voertuig is al 1007 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 22-08-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-07-09 |
| APK vervaldatum | 2023-08-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.150 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
12 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.150,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 284.297 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 23-LD-NZ | 2023-09-23 | |||
| 44-JZ-JK | 2024-07-19 | |||
| 70-JK-NG | 2020-06-13 | |||
| 90-LS-BK | 2024-06-26 | |||
| 92-JV-XD | 2023-12-02 | |||
| 99-JV-FB | 2023-05-12 | |||
| 44-PV-GV | 2024-03-27 | |||
| 71-JB-XS | 2021-08-17 | |||
| 09-JB-JR | 2025-08-30 | |||
| 41-LX-PV | 2024-11-07 | |||
| 52-LK-LL | 2023-08-31 | |||
| 73-JB-VB | 2020-11-28 | |||
| 23-LS-ZP | 2022-04-06 | |||
| 99-JR-FR | 2022-09-03 | |||
| 72-HZ-FR | 2022-02-12 | |||
| 72-JB-XS | 2023-12-29 | |||
| 52-LH-TP | 2023-04-24 | |||
| 12-JJ-PT | 2024-04-26 | |||
| 48-NB-BH | 2026-01-20 | |||
| 29-JV-ST | 2022-12-20 | |||
| 59-LK-BR | 2024-04-04 | |||
| 21-JB-JR | 2022-01-19 | |||
| 45-JL-BN | 2023-06-02 | |||
| 60-JP-KN | 2024-12-06 |